ارزانترین قیمت کنجد چینی

یکی از کنجد های وارداتی، کنجد چینی است. قیمت این نوع کنجد در مقایسه با کنجد ایرانی، بسیار ارزان تر است؛ زیرا از کیفیت و مرغوبیت پایین تری برخوردار است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت کنجد چینی به عوامل مختلفی از قبیل؛ کیفیت، نوع، رنگ و پوست دار یا پوست کنده بستگی دارد. هرچه کیفیت کنجد بالاتر باشد، قیمت کنجد نیز بیشتر است.

ارزانترین قیمت کنجد چینی

خواص انواع کنجد چینی

خواص انواع کنجد چینی کنجد علاوه بر تولید در داخل از کشورهایی نظیر؛ چین وارد می شود و معمولا به صورت دانه های سیاه و پوست کنده وجود دارد. کنجد چینی دارای طعم و رایحه خوبی است و بیشتر برای شیرینی و طعم دار کردن نان استفاده می شود.

کنجد در اندازه ها و رنگ های مختلفی مانند؛ سفید، قهوه ای و سیاه وجود دارد که علاوه بر طعم عالی، خواص مفیدی برای بدن دارد.

دانه های کنجد غنی از اسیدهای چرب ضروری و اسید آمینه است به همین دلیل برای روغن گیری بسیار مناسب می باشد. عملکرد فیتواستروژنی دارند و سبب کاهش کلسترول خون می شوند فیتواستروژن شباهت زیادی به کلسترول دارد و در سیستم گوارشی جایگزین کلسترول می شود و در نتیجه جذب کلسترول در خون را کاهش می دهد.

طبق تحقیقات انجام شده، به اثبات رسیده است که لیگنان های موجود در دانه های کنجد سبب بهبود وضعیت چربی های بدن می شود و نقش مهمی در چربی سوزی بدن دارند به این صورت که با مصرف کنجد احساس سیری به فرد دست می دهد و در نتیجه سبب کاهش وزن می شود. در تنظیم فشارخون و کلسترول موثر می باشد و نهایتا سلامت قلب را در پی دارد.

زنان یائسه بهتر است کنجد را در برنامه غذایی خود جای دهند؛ زیرا دانه های کنجد تاثیر خوبی روی هورمون های جنسی می گذارند و هضم راحتی دارند. غنی از مواد مغذی، پروتئین و چربی ها می باشد.

لیگنان های کنجد خواص ضد سرطانی دارند و از بروز سرطان سینه و روده بزرگ جلوگیری می کنند به این صورت که در تضعیف تومورهای سرطانی تاثیر گذار است.

سرشار از آهن، منگنز، مس، فیبر و…. است و درمانی طبیعی برای کم خونی به شمار می رود.

خرید انواع کنجد چینی

خرید انواع کنجد چینی خرید کنجد چینی به دلیل قیمت پایین تر، برای مصارف مختلفی از قبیل؛ نانوایی ها، شیرینی و کلوچه پزی بیشتر انجام می شود. خرید انواع کنجد چینی از طریق مراکز فروش خشکبار و سایر عطاری ها میسر است.

نمایندگی های معتبر این محصولات، از طریق سایت های اینترنتی شرایط خوبی را برای خرید کنجد فراهم کرده اند. خریدهای اینترنتی به دلیل نبود هیچ واسطه ای بسیار اقتصادی تر می باشد و مشتری می تواند مطابق با نیاز خود انواع کنجد را سفارش دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما