بازار خرید کنجد چینی سیاه

کنجد چینی سیاه یکی از گونه های کنجد است که وارد کشور می شود و به طرق مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل طعم خوش و خواص ارزشمندی که دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است، بازار خرید آن نیز این محصول را در بهترین کیفیت و مناسب ترین نرخ در دسترس مشتریان قرار می دهد.

بازار خرید کنجد چینی سیاه

آیا کنجد چینی ملین است؟

آیا کنجد چینی ملین است؟ کنجد چینی ملین بوده و دفع کننده سودا، ادرار آور، هضم کننده بهتر غذا، کاهش دهنده سوزش و ترشی در معده است که در تنظیم قاعدگی و درد های ناشی از آن نقش بسزایی دارد، این دانه ارزشمند جلوگیری کننده از ریزش موها بوده و در رفع سرگیجه، درمان سوت کشیدن گوش، تقویت استخوان و دندان و رفع تاری چشم موثر واقع شده است.

کنجد علاوه بر ملین بودن دارای انواع ویتامین های اف، ای، دی، ب۲، آ، لسیتین، مس، فسفر، اسیدهای غیر اشباع و … بوده که در کاهش کلسترول، افزایش وزن و تقویت نیروی جنسی و … نقش بسزایی دارد، همچنین برای دفع قولنج و باز کردن گرفتگی صدا و نرم کردن معده و روده از این خوراکی استفاده می شود.

کنجد علاوه بر اینکه به عنوان داروی خوراکی استفاده می شود به صورت موضعی نیز از آن بهره خواهند گرفت که ضماد آن نیز برای نرم کردن پوست، رفع تورم، کبودی و رفع سیاهی آن مفید می باشد، همچنین ضماد آن باعث تقویت موها و جلوگیری از سفید شدن پوست بوده است.

قیمت روز کنجد چینی فله

قیمت روز کنجد چینی فله قیمت کنجد چینی فله بسته به کیفیت و گونه مختلف می باشد و در بازار در دو نوع با پوست و بدون پوست در معرض فروش قرار می گیرد، این خوراکی علاوه بر اینکه مصرف خام خوری دارد به صورت فرآوری شده نیز بکار می رود و از آن روغن و ارده تهیه می شود و همچنین در تهیه انواع خوراکی ها مانند نان، شیرینی جات، کیک و … استفاده می شود.

دانه کنجد پوست گرفته دارای رنگ سفید و نوع با پوست آن رنگ سیاهی دارد که نوع با پوست آن از خواص بالاتری برخوردار می باشد چون پوست آن دارای فیبر بسیار زیادی است و بسیار ارزشمند می باشد، کنجد درجه یک نیز کاملا پاک شده و تمیز است که عاری از هر گونه گرد و خاک و ضایعات می باشد.

کنجد یکی از دانه های گیاهی و دارویی با قدمت بسیار بالایی است که مبدا آن در هند می باشد و چین یکی از بزرگترین تولید کنندگان کنجد در جهان می باشد که ایران نیز یکی از وارد کنندگان این دانه از چین بوده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما