بازار فروش روغن کنجد پرس سرد اصفهان

کنجد از دانه های مقوی و پر خاصیت است که چربی فراوانی دارد و بدین ترتیب فرآورده های مختلفی از جمله روغن کنجد پرس سرد به روش سنتی و صنعتی از آن تولید می شود. این محصول دارای بهترین عطر و طعم بوده که در بسته بندی های استریل به دست مصرف کنندگان می رسد. این روغن در اثر فشار در دمای پایین و بدون کمترین حرارت بدست می آید و در بازار فروش روغن اصفهان بیشترین طرفدار را دارد. 

بازار فروش روغن کنجد پرس سرد اصفهان

توضیحاتی درباره روغن کنجد پرس سرد

توضیحاتی درباره روغن کنجد پرس سرد روغن کنجد پرس سرد اصل و مرغوب بوده و دارای سطح کیفی بالایی است. این محصول ماندگاری خوبی دارد و به صورت خوراکی و موضعی مصرف می شود. چربی این دانه طبیعی و ارگانیک است و هیچ گونه ضرری برای مصرف کننده خصوصا افرادی که از بیماری کلسترول رنج می برند ندارد. 

میزان اسیدهای چرب و آنتی اکسیدان در این روغن بسیار بالا بوده و به همین دلیل به تقویت سیستم ایمنی کمک کرده و از بروز بیماری های مزمن پیشگیری می کند. روش استخراج و سطح کیفی این روغن کنجد اصل  متفاوت بوده و افراد می توانند متناسب با نیاز و مصرف خود خرید را انجام دهند. 

روغن پرس سرد دارای ساختاری منحصر به فرد بوده و رنگی شفاف و روشن دارد و در زمان استفاده شما عطر و طعم طبیعی ان را به خوبی درک می کنید. این محصول به خوشمزه شدن خوراکی ها کمک کرده و نمونه موضعی آن برای درد مفاصل و نرمی پوست مفید است. 

تولید کننده روغن کنجد پرس سرد

تولید کننده روغن کنجد پرس سرد این تولید کننده روغن‌کنجد اصل را با تجهیزات پیشرفته و به صورت پرس سرد تولید می کند. در این صورت میزان مواد مغذی کنجد در زمینه تولید خارج نشده و درون روغن باقی می ماند و بدین ترتیب بیشترین خواص خوراکی و درمانی را دارد. استفاده از حرارت پایین و تحت فشار قرار دادن دانه های کنجد باعث روغن گیری می شود. 

این شرکت با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته و فرمولاسیون دقیق و مواد اولیه مرغوب و همچنین اعمال کنترل کیفی فراگیر باعث توسعه و پیشرفت تولید شده است و توانسته به نحوی هوشمندانه محصولان با کیفیت و مرغوب را به دست مشتریان برساند و از این طریق رضایت آن ها را جلب کند.

این مرکز از همان بدو شروع کار تعهدی مبنی بر رعایت دقیق حقوق مصرف کنندگان نظیر کیفیت مطلوب و مناسب، استمرار در بهبود سطح کیفی محصولات، کنترل قیمت تمام شده و مناسب و همچنین تحویل به موقع محصول را سر لوحه کار خود قرار داده و توانسته یکی از موفق ترین ها در این عرصه باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما