تأمین کننده کنجد سودان جنوبی

کنجد خواص زیادی برای بدن دارد. با کنجد غذاهای زیادی می توان درست کرد و همینطور شور کرده ی آن بسیار خوش طعم و مقوی می باشد.

مرکز تولیدی ما تامین کننده کنجد سودان جنوبی می باشد. ما آن را با کیفیت و قیمت مناسب به بازار عرضه می کنیم.

تأمین کننده کنجد سودان جنوبی

خالص بودن کنجد سودان

خالص بودن کنجد سودان سودان کشوری در آفریقا می باشد که محصول کنجد آن در دنیا مشهور می باشد. کنجد سودان بسیار پربازده و پر خاصیت می باشد. رنگ این کنجد کرم مایل به سفید می باشد.

این محصول پر از پوست کنی واقعا بازده بالایی دارد به همین در بین افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند مانند عصاران شهرت خاصی دارد.

کنجد سودان برای تهیه ی ارده بسیار مناسب است چون خودش کمی شیرین می باشد. بازدهی این محصول بعد از پوست کنی حدود هشتاد و چهار تا هشتاد و هفت درصد می باشد.

کیفیت بسیار بالایی دارد و بازدهی زیاد تا حدی که وجود نا خالصی در این کنجد نزدیک به صفر می باشد. این کنجد پس از پوست کنی حرارت داده می شود و کنجد حاصله بسیار نرم می باشد.

کنجد و خاصیت های بالای آن هرگز بر کسی پوشیده نیست. این محصول با برکت برای حاصل خیز کردن خاک نیز مناسب می باشد. برای تقویت حافظه عالی است. طعمی عالی و فوق العاده دارد و هر کسی به خوردن علاقه دارد.

شما می توانید با کنجد انواع خوراکی های خوشمزه را درست کنید مانند نان کنجدی یا پولکی یا حتی در پخت نان، در پخت پیتزا، در ساخت ته دیگ و بسیاری دیگر از خوردنی های خوشمزه.

واردات کنجد سودان به کشور هر ساله با رعایت موازین کامل بهداشتی انجام می شود.

شرکت تولیدی ما مقادیر زیادی از این محصول را وارد کشور عزیزمان ایران می کند و برای تولید ارده بیشتر مصرف می گردد.کنجد سودان انواع مختلفی دارد که تمام آن ها با کیفیت عالی می باشند.

انواع کنجد سودان با طعم های عالی و کیفیت بالا زبان زد عام و خاص می باشد و تمام کسانی که دستی در این تجارت دارند از خاصیت های بالای کنجد سودان، طعم عالی و قیمت مناسب آن با خبر می باشد.

واردات انواع کنجد سودان

واردات انواع کنجد سودان شرکت ما وظیفه ی وار ات انواع کنجد سودان را بر عهده دارد. ما این محصول بی نظیر را به صورت کیلویی و فله به بازار عرضه می کنیم. شما برای سفارش مقادیر زیاد می توانید با شماره های تماس ما ارتباط برقرار کنید یا به سایت ما رفته و ثبت سفارش بزنید و مطمئن باشید در اسرع وقت به دست شما خواهد رسید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما