تولید عمده روغن کنجد اصل

روغن کنجد اصل، یکی از معروف ترین و پر طرفدار ترین روغن های خوراکی در سراسر جهان به شمار می رود. خرید روغن کنجد اصل به صورت عمده باعث می شود قیمت نهایی برای مشتری به صرفه تر شود. در همین راستا در این مطلب قصد داریم شما را با یکی از بهترین مراکز تولید عمده روغن کنجد اصل آشنا نموده و درباره ی نحوه ی خرید از این مرکز شما را راهنمایی کنیم. 

تولید عمده روغن کنجد اصل

راه های تشخیص روغن کنجد اصل از تقلبی

راه های تشخیص روغن کنجد اصل از تقلبی

همیشه برای کالایی که از محبوبیت بالایی بین مردم و در یک جامعه برخوردار است، نمونه های تقلبی آن ها به سرعت ساخته می شوند. این مشکلی است که روغن های کنجد نیز با آن روبرو شده اند. افراد بسیاری گلایه دارند که پس از خرید این روغن و مورد مصرف قرار دادن آن، متوجه شده اند که محصولی که خریداری نموده اند تقلبی بوده و نه تنها خواص روغن کنجد اصل را دارا نیست بلکه بو، طعم و مزه ی آن را نیز نداشته و حتی سلامتیشان به خطر افتاده است. 

در اینجا به بیان شیوه هایی برای تشخیص روغن کنجد اصل از نمونه های تقلبی آن اشاره می کنیم تا دیگر در این دام نیفتاده و از سودجویی ها پیشگیری نمایید. 

  • تحمل حرارت به میزان بالا:
   یکی از خصوصیات ویژه ای که روغن های کنجد در مقایسه با سایر انواع روغن های خوراکی دارند، تحمل حرارت به میزان و مدت بالا است. به این معنی که روغن کنجد به راحتی در اثر حرارت نسوخته و بوی آن اتاق را پر نمیکند. بنابراین اگر از نظر تحمل حرارت بین روغن کنجدی که خریداری کرده اید با سایر انواع روغن ها تفاوتی از این نظر مشاهده نکردید، می توانید اطمینان  پیدا کنید که روغن مورد نظر تقلبی است. 
  • رنگ و بو:
   رنگ روغن کنجد اصل، زرد متمایل به طلایی است و بویی شبیه به بوی کنجد دارد. 
   • مالیدن روغن روی پوست:
    این راه نیز بسیار مناسب و قابل اتکا است. می توانید قبل از  خریداری این نوع روغن، مقداری از آن را روی پوست خود بمالید. پس از چند لحظه دست هایتان را با  آب گرم بشویید. اگر تنها اثری که از روغن باقی ماند نرمی و لطافت بود، روغنی که در دست دارید اصل است. 

   مرکز خرید روغن کنجد اصل

   مرکز خرید روغن کنجد اصل افتخار این را داریم که سالیان متمادی در زمینه ی عرضه ی روغن کنجد اصل و اعلا به بازار ها فعالیت داشته و تجربیات سودمندی در این زمینه بدست آوریم. اگر به دنبال خرید روغن کنجد اصل هستید اما مرکزی مطمئن و معتبر سراغ ندارید و اطلاعاتتان نیز در این زمینه کافی نیست، با ما ارتباط برقرار نمایید تا تجربه ای موفق و شیرین را از خرید روغن کنجد ایرانی و اصل را کسب کنید. 

   دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

   نظرتان را ثبت نمایید.

   شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

   تماس با ما