تولید کننده انواع روغن کنجد بکر

روغن کنجد بکر به روش پرس سرد و در اثر اعمال فشار به دانه های کنجد در دمای پایین تولید می شود؛ به طوری که تمام خواص و ویژگیهای تغذیه‌ای کنجد حفظ می‌شود و در روغن گیری به روش پرس سرد هیچگونه حرارتی به دانه‌های کنجد وارد نمی شود و در این روش، عدم استفاده از هرگونه افزودنی شیمیایی باعث می شود تا روغن به دست آمده در ترکیبات، بو و طعم هیچ تغییر خاصی نداشته باشد و تمامی خواص دانه های روغن کنجد نیز حفظ می شود.

از این رو تولید کننده انواع روغن کنجد بکر تلاش می کنند تا در راستای حفظ سلامت مصرف کنندگان بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی اقدام به تولید محصولات خود کرده و آن را در اختیار خریداران داخلی و خارجی قرار دهند.

تولید کننده انواع روغن کنجد بکر

طرز تهیه روغن کنجد بکر

طرز تهیه روغن کنجد بکر طرز تهیه روغن کنجد بکر به این صورت است که دانه های کنجد را بدون پوست گیری تحت فرایند قرار می دهند در این صورت از باقیمانده کنجد (کنجاله) می توان برای مصرف دام استفاده کرد. در روش های صنعتی، با کمک پرس یا استفاده همزمان از پرس و حلال، روغن از دانه کنجد جدا می شود و این روغن ها نیازی به تصفیه، رنگ بری و بوگیری ندارند و ما می توانیم دانه ها را دوباره برای بار دوم و سوم روغن کشی کنیم.

روغن کنجد تازه دارای خواص معجزه آسای زیر می باشد:

  • حاوی منیزیم، مس، کلسیم، آهن، آنتی اکسیدان های فعال و انواع ویتامینهای B و ویتامین E می باشد.
  •  از بروز سرطان ها و تومورها جلوگیری می کند.
  • کاهش دهنده کلسترول بد خون و افزایش جذب کلسترول خوب را سبب می شود.
  • باز کننده عروق قلب است.
  • باعث کاهش اضطراب و اختلالات عصبی می شود.
  • تقویت پوست و مو را سبب می شود و برای درمان سرفه، یبوست، آرتریت و پوست خشک نیز به کار می‌رود.

قیمت روغن کنجد با توجه به کیفیت، اصل و ارگانیک بودن نمونه توسط متخصصان مشخص می شود.

قیمت روز روغن کنجد بکر

قیمت روز روغن کنجد بکر قیمت روز روغن کنجد بکر هر روز با توجه به نوسانات بازار، متغیر می باشد. در این میان بسیاری از بازرگانان و عمده فروشان اقدام به فروش روغن کنجد بکر به قیمت درب کارخانه از طریق فروشگاه‌های خود برای خریداران می کنند. شما نیز چنانچه اطلاعاتی در رابطه با این محصول می خواهید و یا قصد دارید آن را به صورت عمده خریداری کنید می توانید از مشاوران ما کمک بگیرید تا نمونه مورد نظر خود را در اسرع وقت، به صورت مستقیم و بدون واسطه دریافت نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما