جدیدترین قیمت روغن کنجد پرس سرد

کنجد یک دانه روغنی است که چربی و روغن  بسیار زیادی در آن وجود دارد و به دلیل قابل استخراج بودن روغن کنجد این گیاه را می کارند در اصل گیاه کنجد یک گیاه اضطراری و استراتژیک است که در خشکسالی و کم آبی بهترین گزینه کاشت محسوب می شود.

روغن کنجد به دلیل خواص بی شمار آن بهترین روغن خوراکی است و به ملکه روغن های خوراکی معروف است.

روعن کنجد تنوع بسیاری دارد که فقط از نظر نوع استخراج روغن و تهیه روغن متفاوت است  و در اصل از نظر خواص هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند از جمله روغن های کنجد : روغن کنجد تیره ، روغن کنجد پرس سرد ، روغن کنجد تصفیه شده ، روغن کنجد ملایم ، روغن کنجد ارگانیک و ….

همگی این روغن کنجد ها فقط از نظر روش تهیه و تولید تفاوت دارند و از نظر خواص و فواید همه روغن های کنجد یکی هستند .

جدیدترین قیمت روغن کنجد پرس سرد

روش تهیه روغن کنجد پرس سرد

روش تهیه روغن کنجد پرس سرد دانه کنجد از بیشترین چربی و روغن نسبت به دیگر دانه های روغنی همچون کلزا ، آفتابگردان،  سویا و… برخودار است اما روغن گیری از دانه کنجد به نسبت کمتر از دیگر دانه های روغنی است.

چربی کنجد از نوع مضر نیست بلکه از نوع چربی مورد نیاز بدن است و با استفاده از روغن کنجد کلسیم بدن تامین می شود.

روغن کنجد از خواص بسیار زیادی برخوردار است و ویژگی های خاص خود را دارد از جمله اینکه برخلاف روغن های دیگر موجود در بازار اگر مدت زمانی بر روی حرارت بماند نمی سوزد .

تهیه روغن کنجد به روش پرس سرد اینگونه است که بدون حرارت دادن به دانه کنجد بلکه با فشار و پرس کردن دستگاه های مکانیکی ذرات  معلق از آن خارج شده و روغن کنجد گرفته می شود و تغییری در خاصیت آن به وجود نمی آید و خالص سازی این نمونه از روغن با استفاده از شستشو یا ته نشین شدن صورت می گیرد.

فروش انواع روغن کنجد پرس سرد دارای شفافیت

فروش انواع روغن کنجد پرس سرد دارای شفافیت شفافیت روغن کنجد دلیلی بر اصل بودن آن  نیست زیرا روغن کنجد تیره هم در بازار موجود است و روش تهیه آن متفاوت است.

امروزه فروش روغن کنجد بسیار رونق گرفته و مردم برای حفظ سلامتی خود خانواده روغن کنجد را به سبد غذایی خود افزوده اند و این روغن مفید را جایگزین روغن های همچون روغن جامد و آفتابگردان کرده اند که خاصیتی جز ضرر برای سلامتی ندارد.

شما نیز میتوانید برای خرید روغن کنجد خالص و اصل با مشاورین سایت ما تماس گرفته و راهنمایی لازم را جهت ارتباط با مدیر فروش و خرید مناسب و به صرفه به صورت عمده یا در بطری های یک لیتری و نیم لیتری را دریافت کنید و خرید خود را با خیال راحت انجام دهید و در درب منزل تحویل بگیرید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما