جدیدترین قیمت کنجد هندی

کنجد هندی از نوع گیاهان روغنی است که دولپه ای پیوسته است.از گیاهان یک ساله است و حدود یک متر ارتفاع دارد. شکل ظاهری این گیاه طوری است که قسمت بالایی ساقه پوشیده از کرک و قسمت پایین بدون کرک است.میوه هایش کپسولی و محتوای آن حاوی دانه های کوچک مسطح و بیضوی شکل است.تنها قسمت مورد استفاده این گیاه دانه های کنجد است که قابلیت روغن گیری دارد. این گیاه در زمان خشکسالی نیز قابل کاشت و سود آور می باشد.

قیمت انواع کنجد ها بخصوص کنجد هندی تحت تاثیر برنامه و سیاست گذاری های دولت می باشد. میزان کشت  در هرکشور و میزان مبادلات بازرگانی تاثیر فاحشی در تعیین مبلغ کنجد هندی دارد.

جدیدترین قیمت کنجد هندی

بهترین انواع کنجد هندی

بهترین انواع کنجد هندی

کنجد هندی بسیار شبیه کنجد های ایرانی است اما بادرصد روغن دهی کمتر و لرد سفید دارد.کنجد هندی یکی از انواع دانه های روغنی است که در ایران هم استفاده می شود.

. پوست کنجد دارای فیبر غذایی فراوانی است و به همین جهت از ارزش غذایی بالاتری برخوردار است.با گرفتن پوست کنجد میزان فساد پذیری آن بالا می رود و فیبر آن کاهش می یابد. 

کنجد هندی به رنگ های :

  • سفید 
  • قهوه‌ای
  • سیاه

بهترین انواع کنجد هندی کنجد سفید است که روغن بیشتری تولید می کند و وارد کنندگان آن را به صورت عمده و جزئی به فروش می رسانند. این نوع کنجد ها به دو صورت سنتی و صنعتی به مصرف می رسند. در کاربرد صنعتی جهت روغن گیری استفاده می شود اما کاربرد سنتی آن در قنادی ها برای تهیه حلوا شکری و ارده کنجدی است و همچنین در کارگاه های کوچک روغن گیری می باشد.

کنجد هندی را می توان به مواد غذایی مانند ماست ، آش، سالاد و دسرها اضافه کرد و میل کرد.

بازار فروش کنجد هندی کیلویی

بازار فروش کنجد هندی کیلویی

بازار کنجد هندی در دست وارد کنندگان این نوع کنجد است که نمایندگانی در شهر های بزرگ دارند و اقدام به فروش آن می کنند

کنجد هندی کیلویی را می توان از طریق سایت های نمایندگان فروش به صورت آنلاین سفارش داد و در کمترین بازه زمانی درب منزل تحویل بگیریم و  همین طور می‌توان از فروشگاه های معتبر در سطح شهر به صورت جزئی و کیلویی کنجد هندی را  تهیه کرد. 

کنجد هندی معمولا به دو شکل پوست گرفته و همراه پوست استفاده می شود.

بطور کلی فروش کنجد هندی پوست کنده و سایر دانه های روغنی مانند دانه کرچک . کلزا ، سیاهدانه و… را می توان از فروشگاه هایی مخصوص عرضه دانه های رو غنی است خریداری کرد. 

مشتریان کنجد هندی کیلویی معمولا قنادی ها هستند و واحد های کوچک روغن گیری که به دنبال خرید های جزئی هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما