خرید عمده کنجد قهوه ای خام ایران

کنجد قهوه ای خام ایرانی، از جمله با کیفیت ترین فرآورده ها به شمار می رود که مشتریان می توانند خرید عمده آن را به آسانی انجام دهند. این محصول به علت داشتن ویژگی های بارز، خریداران زیادی پیدا کرده که عمدتاً شرکت های فرآوری روغن کنجد قهوه ای ایرانی می باشند و یا این که آن را برای موارد مصرف دیگر نیاز دارند. گفتنی است، این دانه های پرخاصیت، به اشکال گوناگونی در اختیار عموم قرار داده می شوند.

خرید عمده  کنجد قهوه ای خام ایران

شرایط نگهداری کنجد قهوه ای خام

شرایط نگهداری کنجد قهوه ای خام اگر خرید کلی کنجد را انجام داده اید و در کنار این، می خواهید آن را انبار کنید، باید بگوییم که نیاز است محیط مناسبی را آماده نمایید. شرایط نگهداری از کنجد قهوه ای خام با نوع بو داده شده اندکی متفاوت می باشد. این محصول باید در مکانی قرار گیرد که هیچ نوع رطوبتی به آن نرسید، در غیر این، شاهد جوانه زدن و کپک خوردن آن می باشید.

برای همین، اصولاً در مدت زمان های نه چند طویل، از کیسه هایی که لمینت دار هستند استفاده می نمایند یا اگر کیسه ها عادی می باشند، سعی می کنند تا اندکی دانه ها را از سطح زمین بلند قرار دهند و یا کاملاً از عدم رطوبت در محیط اطمینان داشته باشند.

همچنین خود دانه ها نیز باید کاملاً خشک باشند تا به این گونه آسیبی به محصول وارد نشود. کیسه های کنجد را حتماً در مکانی قرار دهید که از دمای مناسبی برخوردار باشد، یعنی نه زیاد سرد و نه هم گرم. در پهلوی این قضیه، دور از نور خورشید نیز آن را نگهداری کنید تا به این ترتیب، بتوانید محصولی سالم را داشته باشید.

تولید کننده کنجد قهوه ای خام

تولید کننده  کنجد قهوه ای خام کشاورزان تولید کننده کنجد قهوه ای خام هستند. آنها بذرها را در فصل پاییز و بهار می کارند و پس از چهار ماه محصول را برداشت می کنند. این فرآورده ها را پس از بوجاری وارد بازار کرده و به فروش می رسانند. اما بهترین نوع کنجد باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

  • تمیز و عاری از هر گونه خس و خاشاک و شن ریزه باشد.
  • دانه های درشتی داشته باشد.
  • هیچ نوع آفت زدگی در آن دیده نشود.
  • دانه ها تازه باشند.

فرآورده هایی که از سوی بهترین تولیدی ها ارائه می گردند این مشخصات را داشته و از فروش بسیار بالایی نیز برخوردارند. آنها را اغلب در کیسه های بزرگ جای می دهند و به دست مشتری می رسانند. شما هم می توانید کنجد مرغوب را راحت تهیه کنید. این سایت، نوع قهوه ای این فرآورده را با نرخ های مناسبی به فروش می رساند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما