خرید مستقیم روغن کنجد 2 لیتری

کنجد یک دانه روغنی است که به دلیل وجود روغن قابل استخراج در کنجد تنها قسمتی از گیاه است که برداشت می شود .

کنجد گیاهی استراتژیک و اضطراری است که در خشکسالی و کم آبی گزینه خوبی برای کشت است.

کنجد منبع با ارزش غذایی محسوب می شود و چربی موجود در آن از نوع چربی مورد نیاز بدن است و استفاده روزی یک قاشق کنجد برای خانم ها بخش قابل توجهی  از کلسیم بدن آنها را جبران می کند.

روغن کنجد را میتوان ملکه روغن های خوراکی دانست که خواص بی نظیری دارد.

روغن کنجد 2 لیتری و 1لیتری بیشترین تقاضا را در بین مردم دارد.

خرید مستقیم روغن کنجد 2 لیتری

راه های تشخیص روغن کنجد 2 لیتری اصل

راه های تشخیص روغن کنجد 2 لیتری اصل روغن کنجد یکی از بهترین روغن های خوراکی موجود در بازار است که به ملکه روغن ها نیز معروف است.

راه های تشخیص روغن کنجد اصل :مهمترین مشخصه روغن  کنجد اصل از تقلبی عطر و بوی روغن کنجد است که روغن کنجد اصل عطر و بوی ملایم کنجد را می دهد و رنگ آن کاملا زرد مایل به طلایی است، روغن کنجد اصل در دمای حدود منفی ۶ حالت منجمد به خود میگیرد و سفت می شود اما روغن کنجد تقلبی اینگونه نیست ، روغن کنجد اصل در برابر گرما و حرارت مقاوم بوده و مانند روغن های جامد و … نیست که روی حرارت بسوزند ، برای تشخیص روغن کنجد اصل میتوانید روغن کنجد را روی دستتان بمالید و بعد از چند دقیقه آن را با آب گرم شسته اگر روغن کنجد اصل باشد بعد از شستن نرمی روغن بر روی پوست دستتان می ماند و مهمترین مشخصه انتخاب فروشگاه روغن کنجد معتبر برای خرید است.

فروشگاه معتبر روغن کنجد 2 لیتری

فروشگاه معتبر روغن کنجد 2 لیتری دانه های کنجد بیشترین روغن را در میان دانه های روغنی دارا هستند اما تولید روغن کنجد بسیار کمتر از دانه های روغنی همچون آفتاب گردان و سویا و کلزا و … است .

روغن کنجد بالاترین کیفیت را درمیان روغن های خوراکی دارد همچنین قیمت بالایی نسبت به دیگر روغن ها دارد.

انواع روغن کنجد در بازار موجود است از جمله : روغن کنجد تصفیه شده ، روغن کنجد بکر ، روغن کنجد پرس سرد و… است.

تمام روغن های کنجد یک خاصیت را دارند فقط نحوه تولید آنها متفاوت است.

شما نیز برای خرید روغن کنجد اصل در بطری های یک لیتری و دو لیتری می توانید با مشاورین سایت ما تماس گرفته و راهنمایی لازم را جهت ارتباط با مدیر فروش و خرید مناسب و به صرفه به صورت بسته بندی در بطری های ۲ لیتری را دریافت کنید و خرید خود را با خیال راحت انجام دهید و در درب منزل سفارشات خود را تحویل بگیرید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما