خرید مستقیم کنجد سفید کیلویی

کنجد یکی از بهترین و پر خواص ترین مواد غذایی است و منبع غنی از ویتامین ها و مواد معدنی است که فواید بسیار زیادی برای بدن دارند و خواص درمانی بسیار فراوانی دارد.

این محصول در نمونه های مختلف، کنجد سفید و سیاه و قرمز وجود دارد و به صورت کیلویی و بسته بندی در بازار موجود می باشد.کنجد سفید کیلویی را میتوان از فروشگاه های رسمی این محصول به صورت مستقیم خریداری نمود.این گیاه پر خواص بهترین مسکن برای درد عضلانی می باشد.

خرید مستقیم کنجد سفید کیلویی

مشخصات ظاهری کنجد سفید کیلویی

مشخصات ظاهری کنجد سفید کیلویی کنجد سفید با کیفیت باید دارای دانه های درشت و ظاهر شفاف و روشن و عاری از هر گونه ذرات خارجی باشد. یکی از مهم ترین فاکتور های یک کنجد خوب کیفیت آن می باشد. این محصول بی نظیر بهترین مکمل برای ترکیب با شیره خرما و انگور در فصل سرما می باشد و انرژی بسیار مضاعفی به بدن می دهد.

کنجد دارای طبعی گرم می باشد و بیشتر پزشکان طب سنتی مصرف آن را به همگان توصیه می کنند. کنجد کاربرد بسیار فراوانی در زندگی روزمره دارد و در بسیاری از غذا ها استفاده می سود و بیشترین مصرف این محصول در تهیه نان و شیرینی می باشد و شیرینی پزی ها یکی از خریداران اصلی کنجد می باشند. شرکت پخش کنجد این محصول را به صورت عمده و جزئی به بازار عرضه می کند و هرساله حجم زیادی از کنجد مرغوب در مزارع کشور تولید می شود.

شرکت پخش کنجد سفید کیلویی

شرکت پخش کنجد سفید کیلویی همانطور که گفته شد این محصول توسط شرکت پخش، به صورت عمده و جزئی توزیع می شود و کنجد سفید یکی از پر فروش ترین نمونه  های کنجد می باشد. از کنجد سفید در تهیه حلوا ارده و حلوا کنجدی استفاده می شود که این مواد غذایی ها انرژی بالایی دارند.

کنجد عمده فروش بیشتری نسبت به فروش  جزئی دارد و لازم به ذکر است که قیمت عمده این محصول مناسب تر از قیمت جزئی آن است. این محصول به دلیل کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه ایی که دارد از جانب بسیاری از کشور ها مورد توجه قرار گرفت و هر ساله میزان بالایی از این کنجد ها به خارج از کشور صادر می شود و از این صادرات بی نظیر  سود شایانی کسب میشود.

صادرات کنجد یکی از اصلی ترین و پر سود ترین صادرات و مهم ترین چرخه اقتصادی می باشد و همچنین کنجد ایرانی یکی از بهترین نمونه از کنجد ها در سطح جهانی است.

مراکز بسیاری در سراسر کشور به توزیع این محصول به صورت عمده و جزئی فعالیت دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما