سفارش عمده کنجد هندی سفید

کنجد دانه گیاهی با ارزش غذایی بالایی است که سرشار از کلسیم می باشد و میتواند جایگزین مناسبی برای افرادی که میانه خوبی با شبیر ندارند باشد.منشا کنجد از کشور هند است و از آن جا به سایر کشورها راه پیدا کرده است.کنجد هندی سفید باکیفیت ترین نوع کنجد است و توسط توزیع کنندگان و فروشندگان در سراسر کشور به صورت مستقیم و با قیمت مناسب و کیفیت بالا در اختیار مشتریان قرار می دهند.

سفارش عمده کنجد هندی سفید

چرا کنجد هندی سفید مصرف کنیم؟

چرا کنجد هندی سفید مصرف کنیم؟ کنجد یکی از مواد غذایی سالم است و سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی است که کنجد هندی سفید هم یکی از انواع کنجد می باشد. این دانه گیاهی کلسیم بالایی دارد که برای استحکام استخوان‌ها و مفاصل مفید است و مانع از کم خونی می شود. همچنین دارای پروتئین زیادی است و افرادی که گیاه خوار هستند می‌توانند کنجد را به‌ جای گوشت در برنامه غذایی خود قرار دهند. علاوه بر این خواص کنجد هندی فواید دیگری هم دارد از جمله:

  • دارای آهن است که برای افرادی که کم خونی دارند توصیه می شود
  • فسفر موجود در آن برای حافظه و تقویت اعصاب مفید است
  • دارای منیزیم است که برای پایین آوردن فشار خون مفید است و همچنین دارای منیزیم، روی و مس هم می باشد که هرکدام خواص خود را دارند

مصرف کنجد در کشور هند بالا است و آن ها معتقدند که کنجد باعث طول عمر می شود و در مجالس و مراسم مذهبی زیاد از کنجد استفاده می کنند. در ایران هم مصرف کنجد از دیرباز وجود داشته و در نانوایی و حلواسازی مورد استفاده قرار می گرفته که امروزه بسیار کم رنگ شده است.

از کنجد روغن و حلواارده هم تولید می‌شود که روغن کنجد یکی از سالم ترین روغن های گیاهی است و باعث کاهش کلسترول خون می شود، ارده کنجد هم همراه با انواع شیره یک صبحانه مقوی به ویژه برای کودکان که در سن رشد هستند می باشد.

قیمت کنجد هندی سفید درجه یک

قیمت کنجد هندی سفید درجه یک کنجد هندی سفید یکی از پرطرفدارترین انواع کنجد در ایران می باشد. این کنجد را در بازار بیشتر با نام کنجد سفید خارجی می شناسند. کنجد هندی سفید به دلیل اینکه پوست آن گرفته می شود بیشتر خواص خود را از دست می دهد ولی چون ظاهر زیبا و یکدستی دارد در شیرینی پزی، نانوایی و کارخانجات تولید کیک و بیسکوئیت مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت کنجد هندی سفید درجه یک به عوامل مختلفی مانند کیفیت کنجد، رابطه کشور با هند، قیمت ارز و هزینه حمل و نقل بستگی دارد. مراکز و نمایندگی های معتبر کنجد درجه یک را با قیمت مناسب در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما