صادرات انواع کنجد یک بار بوجار مرغوب

عطر و طعم غنی دانه های کنجد یک بار بوجار باعث می شود تا آنها یک لمس مشخصه برای نان، پیتزا و بیسکویت به خمیر اضافه کنند. به عنوان مثال می توانید آنها را به ماست، کرم های سبزی و سالاد اضافه کنید. آنها لمس متفاوت به غذاهای شما می دهند و مواد مغذی بیشتری را تهیه می کنند. این محصول بسیار پر طرفدار است. تا جایی که مجموعه ما اقدام به صادرات انواع کنجد یک بار بوجار مرغوب نموده است.

صادرات انواع کنجد یک بار بوجار مرغوب

نکاتی درباره کنجد یک بار بوجار

نکاتی درباره کنجد یک بار بوجار در کنجد یک بار بوجار هنگام لایه برداری دانه ها مقدار کلسیم کاهش می یابد ، اما دسترسی به فراهمی زیستی را افزایش می دهد. از طرف دیگر ، اگر دانه ها بو داده شوند ، طعم شدید تر می شود و همچنین محتوای مواد مغذی مانند کلسیم افزایش می یابد.

تفاوت دیگری که هنگام برداشتن پوسته قابل مشاهده است در طعم و رنگ یافت می شود. کنجد کامل یا بدون پودر نسبت به کنجد سفید یا خام ، نرمتر و سفیدتر از رایحه تیره و تلخ تر است. به همین دلیل ، کنجد سفید بیشتر مورد استفاده در نان های پر شده ، رول ، محصولات نانوایی و رولت های سوشی است.

کنجد یک بار بوجار بسیار کاربردی است. 

شیر کنجد

یک ایده بسیار جدید دیگر برای استفاده بیشتر از کنجد درست کردن شیر کنجد است: این آماده سازی به همان اندازه خرد کردن آب و دانه کنجد است. این نوشیدنی سرشار از کلسیم آلی ، اسیدهای چرب ضروری ، ویتامین ها و مواد معدنی است.

ما همچنین می توانیم از کنجد بوجاری شده برای غنی سازی هر شیر گیاهی دیگری که در خانه درست می کنیم استفاده کنیم. به عنوان مثال ، می توانیم شیر جو دوسر را با کنجد یا شیر فندق و کنجد درست کنیم.

رب کنجد

 تاهینی یا تاهینا رب کنجد یا کره گیاهی است که از دانه های کنجد خرد شده (آرد) با روغن کنجد تهیه شده و در صورت تمایل ، نمک است. طعم و رنگ ماکارونی به دانه های آغازین بستگی دارد و در نتیجه انواع مختلف تاهینی ایجاد می شود: کل ، سیاه و سفید.

 آنها از دانه های بدون چربی حاصل می شوند و در نتیجه رنگ تنی تیره تر و با طعم شدید تری نسبت به گیاه دانه خام ایجاد می شود. معمولاً آنها پوست کنده می شوند ، اگرچه ما انواع مختلفی داریم که دانه های پوست کنده و بدون پوست را در خود جای می دهد. یک کرم دانه خوشمزه است که روی نان یا نان تست پخش می شود و می تواند بخشی از گلدان های گیاهی ، دسرها ، سس ها باشد و یکی از ترکیبات هوموس است ، به عنوان مثال هوموس کدو تنبل ، هوموس گوجه فرنگی خشک شده ، نخود فرنگی یا هاموس تند رزماری.

پخش عمده کنجد یک بار بوجار

پخش عمده کنجد یک بار بوجار مجموعه ما اقدام به پخش عمده کنجد یک بار بوجار به داخل و خارج از کشور نموده است. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مطرح کردن پرسش های خود و یا استعلام قیمت و ثبت سفارش این محصول با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید. محصولات ما بسیار با کیفیت می باشند و علاوه بر قیمت استثنایی شامل تخفیف های بسیار جذابی نیز می باشند. پس زنان را از دست ندهید و تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما