صادرات انواع کنجد یک بار بوجار

کنجد یک بار بوجاری از نمونه های کنجد در گونه های مختلفی است که کاملا تمیز شده و پاک شده عرضه می شود و به دلیل طعم خوب، کاربرد بالا و خواص منحصر به فردی که دارد به وفور مورد خرید و فروش قرار می گیرد، نمونه های ایرانی نیز علاوه بر عرضه در داخل کشورها به دیگر کشورهای اروپایی نیز صادرات می شود.

صادرات انواع کنجد یک بار بوجار

کیفیت خوب کنجد یک بار بوجار

کیفیت خوب کنجد یک بار بوجار کیفیت انواع کنجد یکبار بوجار بسیار مطلوب می باشد چون در مراحل بوجاری کنجد کلیه مواد زائد و ضایعات آن مانند علف های هرز، آفت ها و اسپری حشرات جداسازی می شود، کنجد در رنگ های سفید، سیاه و قهوه ای به فروش می رسد که نوع سفید بیشتر مصارف خام خوری دارد.

کنجد با کیفیت علاوه بر تمیز بودن از بهترین گونه ها انتخاب می شود و برخی گونه ها مانند کنجد خاکستری، قهوه ای و مشکی به دلیل روغن بالایی که دارد مخصوص روغن گیری بوده و برخی از آنها نیز به دلیل روغن کمی که دارد بیشتر برای تهیه ارده و در تهیه انواع خوراکی ها بکار می رود و گونه ای دیگر نیز مانند کنجد سفید مصرف خام خوری دارد.

کنجد مصارف دارویی نیز داشته و به صورت موضعی و خوراکی استفاده می شود که از تمام خواص گوشت برخوردار بوده و بر خلاف گوشت عاری از مضرات می باشد، مصرف این دانه روغنی صحت، سلامت، جوانی، قوت و تعادل زندگانی را به فرد هدیه می دهد و به دلیل هضم راحتی که دارد برای تمام سنین حتی کودک و سالمندان مفید می باشد.

قیمت مناسب کنجد یک بار بوجار

قیمت مناسب کنجد یک بار بوجار قیمت کنجد یک بار بوجاری بسته به گونه و نوع مختلف است چون در بازار انواع نمونه های ایرانی، پاکستانی، هندی، چینی، آرژانتینی و … عرضه می شود که هر یک دارای مشخصه، کیفیت و قیمت های مربوط به خود می باشد و خریدار باید بسته به کاربرد کنجد و نیاز خود آن را تهیه کند.

کنجد در تعویض سلول های کهنه بدن نقش موثری دارد و امراضی مانند کم خونی، سل و سرطان را از انسان دور می کند و مصرف آن بیمه کننده جوانی، وسیله راحتی و باعث افزایش طول عمر توامان با سلامتی بوده است که به صورت خام یا فرآوری شده می توان آن را میل نمود.

کنجد به دلیل اسیدهای چرب غیر اشباعی که دارد در صورت قرار گیری در نور آفتاب و هوای گرم باعث اکسید شدن چربی و در نتیجه فاسد خواهد شد و لذا باید آن را در محیط عاری از رطوبت، خشک و خنک و بدور از نور آفتاب نگهداری کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما