صادر کننده کنجد سیاه دیم

صادر کننده کنجد سیاه دیم این دانه های بسیار مقوی و با ارزش را به کشورهای متعددی ارسال می کند. شرکت صادراتی سعی می نماید تا با در نظر داشت نوع بازار کشور مقصد، انواع کنجد سیاه را به اشکال متفاوتی ارائه کند. گفتنی است، به دلیل خواص متعدد و همینطور کاربرد زیادی که این دانه دارد، فروش خوبی داشته و صادرات آن همراه با سود زیادی می باشد. البته نوع مرغوب محصول را برای این منظور انتخاب می کنند.

صادر کننده کنجد سیاه دیم

میزان برداشت کنجد سیاه دیم

میزان برداشت کنجد سیاه دیم درباره میزان برداشت کنجد سیاه دیم باید بگوییم که در هر منطقه متفاوت است. این موضوع بستگی به عوامل گوناگونی از جمله بارندگی، خاک و اقلیم دارد. نمی توان به طور قطع در این باره صحبت کرد، چون شاید کشاورزان هر سال به میزان کم یا زیادی محصول را برداشت کنند.

ولی چند نکته در این زمینه اهمیت زیادی دارد تا بتوان کنجد بیشتری را به دست آورد. اول این ‌که درجه حرارت منطقه را باید در نظر داشت. دما باید به نوعی پایدار باشد و افت حرارت ایجاد نشود؛ چون در غیر این صورت، جوانه سبز نمی شود. دومین مسئله، هنگام گلدهی گیاه است که نباید زیاد هوا گرم باشد.

همچنین کشت دیم روی زمین مسطح و درون جوی هایی که فاصله 40 تا 45 سانتی متری دارند، صورت می گیرد. البته بذرها همراه با شن، خاک و خاکستر مخلوط می شوند تا یکنواخت پراکنده گردند. اما مسئله مهم در این زمینه خاک است که باید این خصوصیات را داشته باشد:

  • زهکشی خوب
  • عدم وجود پستی و بلندی
  • بدون تراکم و شنی بودن زمین
  • قوی بودن خاک زمین

عرضه انواع کنجد سیاه دیم

عرضه انواع کنجد سیاه دیم انواع کنجد سیاه دیم که از مناطق مختلفی برداشت می شوند و در کنار این، شاهد واردات آن از کشورهای مختلفی هستیم، به صورت کلی عرضه می گردند. فروشنده طبق خواسته مشتریان در بسته های متفاوتی آن را ارائه می کند. عموماً در کیسه های کوچک و بزرگ کنجد را قرار داده و به فروش می رسانند.

خریداران اصلی این دانه های خاص، کارخانه های روغن گیری و صادرکنندگان می باشند. این محصول به علت روغن خوبی که از آن گرفته می شود شهرت زیادی دارد و برای همین شاهد صادرات آن به گوشه و کنار جهان هستیم.

در هر حال، عرضه کنجد سیاه عمده با نرخ های مناسبی انجام می شود و در پهلوی این، مشتری می تواند غیر حضوری نیز محصول را به دست آورد. فروش، آنلاین انجام شده و کنجدها‌ با کیفیت عالی، تمیز و دارای دانه های درشت و چرب، ارائه می گردند. جهت ثبت سفارش با عرضه کننده این مجموعه تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما