فروشگاه انواع روغن کنجد فرابکر

روغن کنجد فرابکر از جمله روغن های گیاهی است که جزء سالم ترین روغن هایی است که می تواند در زنجیره غذایی هر فرد قرار گیرد و جایگزین مناسبی برای روغن های خوراکی صنعتی محسوب می شود. این روغن از دانه گیاه کنجد به دست می آید که گیاهی کم آب خواه و کشت آن در مناطق نیمه خشک بسیار مناسب است. در سال های اخیر با افزایش قیمت این محصول در بین کشاورزان از محبوبیت خاصی برخوردار شده و کشت آن با توجه به مصرف پایین آب در حال افزایش است.  فروشگاه انواع روغن کنجد فرابکر

خواص اصلی روغن کنجد فرابکر

خواص اصلی روغن کنجد فرابکر برای تهیه روغن کنجد فرابکر ابتدا کنجد سفید را شست و شو  داده بعد از خشک شدن آن را در دستگاه پرس ریخته و با حرارتی که دمای آن زیر سی و پنج درجه سانتی گراد است روغن کنجد را استحصال می کنند.  قیمت روغن کنجد با توجه به نوع کنجد مصرفی در بازار از شصت هزار تومان تا صد و بیست هزارتومان در حال فروش می باشد. از خواص این روغن می توان انواع ویتامین ها، اسیدهای آمینه ضروری برای بدن و آنتی اکسیدان و… می باشد. آنتی اکسیدان های طبیعی در روغن کنجد جهت جلوگیری از سرطانها بخصوص سرطان پرستا (شایعه ترین سرطان در بین مردان)، سینه و گوارش می شود. ویتامین E موجود در این روغن باعث ایجاد شفافیت و لطافت پوست می گردد. روغن کنجد در بین تمام روغن های گیاهی از قیمت و کیفیت بالاتری برخوردار است و ماندگاری طولانی تری نسبت به بقیه روغن ها دارد.       

قیمت خرید روغن کنجد فرابکر

قیمت خرید روغن کنجد فرابکر در خرید روغن کنجد باید به تاریخ تولید، اصالت شرکت تولید اطمینان حاصل کرد. کارگاه ها و شرکت های زیادی در تولید انواع روغن گیاهی فعالیت می کنند که شاید خیلی از این کارگاه ها از بهداشت کافی برخوردار نباشند. به همین جهت در هنگام خرید باید به علامت استاندارد و نشان سلامت بر روی این محصولات اطمینان حاصل کرد. قیمت بالای روغن کنجد باعث شده تا بعضی از شرکت ها این روغن را با روغن هایی نظیر روغن کانولا ( روغن گیاه کلزا) مخلوط کرده و با قیمت مناسب تری در بازار عرضه می کنند. شرکت هایی نظیر شرکت کنجدی علاوه بر اینکه محصولات خود را در بازار سنتی عرضه می کنند در فضای مجازی و با ایجاد سایت محصولات خود را به نمایش  می گذارند تا مشتریان علاوه بر دیدن محصولات متنوع در صورت نیاز خرید غیر حضوری نیز داشته باشند که محصولات با قیمت مناسبتر و تخفیفات بیشتری نسبت به بازار به دست مصرف کنندگان برسد.      

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما