فروشگاه بزرگ کنجد سفید ایرانی

دانش بسیار عالی طب سنتی ، امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است. عوارضی که داروهای شیمیایی دارند باعث می شود مردم به استفاده از گیاهان دارویی روی بیاورند. یکی از این دانه های گیاهی ، کنجد است. که توسط متخصصان تغذیه بسیار پیشنهاد می شود.

تولید و فروش این دانه پر خاصیت در ایران در اکثر استان ها رواج دارد. فروشگاه بزرگ کنجد سفید ایرانی انواع محصولات خود را هم به صورت حضوری و هم اینترنتی عرضه می کند. این دانه پر ارزش به دیگر کشورها نیز صادر می شود. 

فروشگاه بزرگ  کنجد سفید ایرانی

تفاوت کنجد سفید ایرانی و خارجی

تفاوت  کنجد سفید ایرانی و خارجی کاشت کنجد در اکثر مناطق دنیا مثل ، آرژانتین ، هند و پاکستان انجام می شود. کنجد ایران بهترین کنجد کاشته شده در دنیا است. 

کنجد سفید ایرانی هنگام که روغن آن گرفته می شود رنگ تیره ای دارد. و این رنگ تیره نشانه اصیل بودن و پر خاصیت بودن این دانه است.

در دیگر کشورها مثل پاکستان و هند کنجد کاشته شده به رنگ سیاه و یا قهوه ای تیره دیده می‌شود. درصد چربی این روغن نسبت به نوع ایرانی کمتر و کمی طعم تلخی دارد. 

دانه های کنجد سفید ایرانی سرشار از چربی های اشباع نشده است که برای بدن مفید بوده و ۷۰ درصد از وزن آن را تشکیل می دهد. کلسیم فراوان موجود در آن از پوکی استخوان جلوگیری می کند. این دانه حاوی سدیم ، منیزیم و آهن فراوان است که از سکته قلبی و سرطان نیز پیشگیری می کند. 

برای استفاده از آن بهتر است پوست آن را جدا نکنیم چون پوست این دانه سرشار از فیبر بوده و برای بدن بسیار مفید است. 

کاربرد آن بیشتر در صنایع مواد غذایی و تولیدات شیرینی پزی و در تهیه نان نیز به کار می‌رود. برای خرید کنجد سفید می توانید به فروشگاه های عرضه این محصولات مراجعه کرد. 

خرید استثنایی کنجد سفید ایرانی

خرید استثنایی  کنجد سفید ایرانی بهترین کنجد سفید در شهرهایی مثل خوزستان ، بوشهر و لار در استان فارس کاشته و به بازار عرضه می شود. 

برای خرید استثنایی کنجد سفید ایرانی می توانید هم به صورت حضوری و هم اینترنتی اقدام کنید.  قیمت کنجد در بازار ثابت نیست و بسته به تولید و فراوانی یا کمبود آن در بازار دارد. با توجه به مصرف زیاد این دانه در سفره ایرانی ها باید سطح زیر کشت را بیشتر کنند تا تقاضای بازار را تامین کنند. 

بهترین نوع کنجد ، کنجد هایی است  که رنگ سیاه یا قهوه ای دارند و این نوع کنجد بیشتر در روغن گیری کاربرد دارد.  طعم دلپذیر این دانه برای تمام ایرانی ها شناخته شده است. و این دانه مقوی برای رشد و نمو کودکان بسیار عالی است. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما