فروشگاه مرکزی روغن کنجد 2 لیتری

دانه های روغنی به دلیل دارا بودن چربی زیاد برای روغن گیری بهترین گزینه هستند. در میان این دانه ها کنجد بهترین نمونه است که مشتقات زیادی از جمله روغن کنجد 2 لیتری از آن گرفته می شود. این محصول دارای غلظت بالایی بوده و با رنگ روشن و شفاف خود برای مصارف خوراکی و موضعی مورد استفاده قرار می گیرد. تولید آن به روش صنعتی و سنتی انجام می شود و توسط این فروشگاه مرکزی به صورت عمده و جزئی به بازار عرضه می گردد.

فروشگاه مرکزی روغن کنجد 2 لیتری

ترکیبات اصلی روغن کنجد 2 لیتری

ترکیبات اصلی روغن کنجد 2 لیتری  ترکیبات روغن کنجد ۲ لیتری که به روش صنعتی تولید می‌شود منحصر به فرد بوده که مهمترین ماده اولیه آن را دانه های روغنی کنجد تشکیل می دهد و هنگام ترکیب شدن با افزودنی های دیگر ماندگاری بالا و طعمی بی نظیر پیدا می کند.  این ماده مقوی از اسیدهای چرب متنوعی تشکیل شده است که در زیر به نمونه های پرمصرفی از آنها اشاره می کنیم.

  • اسید لینولئیک (۴۱٪)
  • اسید اولئیک (۳۹٪)
  • پالمیتیک اسید (۸٪)
  • اسید استئاریک(۵٪)
  • اسیدهای چرب دیگر به مقدار اندک

هر کدام از این ترکیبات عطر و طعم و ویژگی مختص به خود را دارند و در تولید این ماده نقشی اساسی را ایفا می کنند. این روغن در طب سنتی مصارف فراوانی دارد و به دلیل پر چرب بودن برای دردهای عضلانی و از بین بردن خشکی پوست بهترین گزینه به شمار می رود. 

از دیگر ترکیبات می توان به افزودنی های دیگر اشاره کرد که باعث ماندگاری محصول می شود و کیفیت خود را به مرور زمان از دست نمی دهد. 

مرکز فروش روغن کنجد 2 لیتری

مرکز فروش روغن کنجد 2 لیتری فروش روغن کنجد ۲ لیتری به روش های مختلفی صورت می گیرد و در این صورت مشتری می تواند متناسب با شرایطی که دارد برای خرید اقدام نماید. روغن حاصل از این دانه یکی از با ارزش ترین موجود در بازار است. از آنها می توان برای تهیه خوراک های پخته استفاده کرد. این محصول به صورت کاملا بهداشتی تولید و از طریق بسته بندی های استریل که هر کدام نرخ مختص به خود را دارند به بازار عرضه می شود. 

ویتامین A و E موجود در این محصول به درمان ناراحتی های پوستی کمک زیادی می کند و روغن گرفته شده از آن به صورت خوراکی و موضعی مصرف می شود. طبیعت آن گرم بوده و در طب سنتی نیز جایگاه بالایی را به خود اختصاص می دهد و مصرف روزانه آن برای تمامی افراد توصیه می شود تا سالم و سلامت باشند. 

فروش به صورت اینترنتی امروزه بیشترین طرفدار را دارد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما