فروشگاه معتبر کنجد سیاه کیلویی

فروشگاه معتبر کنجد سیاه کیلویی را به صورت اینترنتی آنلاین در اختیار مشتریان قرار می دهد که نرخ این محصول از طریق سایت ارزان تر است زیرا فقط ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده برقرار است. فروشگاه این محصول را برای مشتریانی که به صورت جزئی کنجد سیاه را می خواهند برای آن ها در بسته بندی مخصوص ارائه می دهد ولی برای مشتریانی که به صورت کلی خواهان کنجد کیلویی هستند برای آن ها عمده ای صورت می گیرد.

فروشگاه معتبر کنجد سیاه کیلویی

طرز تهیه کنجد سیاه کیلویی

طرز تهیه کنجد سیاه کیلویی کنجد را می توان به دو صورت تهیه کرد اول این که ابتدا کنجد خام  را خوب با آب شسته تا خاک آن از بین ببرد سپس آبکشی می کنند تا آب آن گرفته و خشک شود فر را در ۱۸۰ درجه سانتی گراد تنظیم می کنند سپس درون سینی فر کنجد ها را ریخته و درون فر قرار می دهند و هر چند دقیقه یک بار از فر خارج می کند کنجد ها را جابه جا می کنند تا به صورت قهوه ای طلایی در بیایید برای تهیه  این کنجد بو داده حدود ۱۵ دقیقه زمان لازم است.

دومین روش این است که کنجد خام را بعد از شسته شدن و خشک کردن درون ظرفی می ریزند سپس بر روی شعله اجاق گاز بر روی حرارت قرار می دهند و مرتب تفت می دهند و وقتی به رنگ مطلوب رسید شعله را خاموش می کنند و ظرف را در کنار می گذارند تا خنک شود.

قیمت خرید کنجد سیاه کیلویی تهران

قیمت خرید کنجد سیاه کیلویی تهران

قیمت خرید کنجد سیاه کیلویی تهران با توجه به خرید مشتریان محاسبه می شود و نرخ نهایی مشخص می گردد. قیمت کنجد سیاه از میانگین قیمت کنجد های دیگر بیش تر است. اگر این نمونه به صورت عمده ای خریداری شود در کاهش قیمت تاثیر زیادی دارد.

کنجد سیاه ارزان را می توان از طریق این مرکز که این محصول را به صورت کلی و جزئی می فروشد خریداری نمود، با توجه به اطلاعاتی که در مورد قیمت کنجد داریم می توانیم در هزینه های خود صرفه جویی کنیم و قیمت مناسب این محصول را خریداری کنیم.

هرچه مرغوبیت این محصول بیش تر باشد درجه کیفیت عالی را به خود می گیرد و در قیمت گذاری و میزان فروش آن تاثیر زیادی دارد. کنجد سیاه با توجه به نوع و برندی که در کارخانه تولید می شود در قیمت های مختلف به فروش می رسد. این محصول که در ایران تولید می شود نرخ آن از جاهای دیگر بالاتر است.  قیمت خرید کنجد سیاه تهران را می توان از طریق این مرکز استعلام کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما