فروش انواع روغن کنجد تصفیه شده

فروش انواع روغن کنجد تصفیه شده به صورت مستقیم و بدون واسطه و از طریق همین سایت انجام می شود. شما می توانید برای خرید روغن کنجد به هر اندازه ای که بخواهید از طریق همین سایت اقدام نمایید. 

فروش انواع روغن کنجد تصفیه شده

باکیفیت ترین روغن کنجد تصفیه شده

باکیفیت ترین روغن کنجد تصفیه شده

انواع روغن کنجد خوراکی در کشور تولید می شود که دارای بالاترین کیفیت ممکن هستند. روغن کنجد یکی از انواع روغن ها بوده که دارای خواص منحصر به فردی بوده و به همین سبب نیز مورد توجه بسیاری از متخصصان می باشد.

همان طور که در بالا ذکر شده است انواع مختلفی از روغن کنجد در بازار وجود دارد که در این جا به صورت مختصر به آنها پرداخته می شود.

  • روغن کنجد خالص؛ این روغن به نوعی ترکیبی از دو نوع روغن تصفیه شده و روغن بکر می باشد و خالص بودن آن به این معنا است که از دیگر روغن های غیر کنجد در آن وجود ندارد.
  • روغن کنجدتصفیه شده؛ این روغن نیز از روغن کنجد بکر حاصل می شود. طی فرایند استخراج روغن کنجد تصفیه شده، ساختار چربی تغییر نمی کند اما خاصیت آنتی اکسیدانی روغن زیتون بکر و فرابکر از بین می رود.
  • روغن کنجد بکر؛ روغن بکر معمولی نیز مانند روغن فرابکر، تصفیه نمی شود و با پرس اول و بدون استفاده از مواد شیمیایی و گرما دادن به دست می آید. این روغن از نظر خاصیت آنتی اکسیدانی شباهت زیادی به روغن فرابکر دارد اما عطر و طعم و کیفیت آن ضعیف تر است.
  • روغن کنجد فرابکر؛ این روغن بهترین نوع روغن کنجد محسوب می شود که از اولین فرایند پرس میوه زیتون و طی 24 ساعت بعد از برداشت به دست می آید. برای آماده سازی روغن کنجد فرابکر از گرما یا فرایندهای شیمیایی استفاده نمی شود به همین دلیل بسیاری از ترکیبات آن از جمله پلی فنول های آنتی اکسیدانی همچون اولئوروپین، هیدروکسی تیروزول و اولئوکانتال دست نخورده باقی می ماند.
  • روغن کنجد سبک؛ از آن جا که این نوع روغن اساسا ترکیبی از روغن کنجد تصفیه شده با سایر روغن های گیاهی است فاقد خاصیت آنتی اکسیدانی – که جزو خواص منحصر بفرد روغن کنجد است – می باشد و به علاوه ترکیبات اسیدهای چرب موجود در آن به دلیل ترکیب با سایر روغن ها ایده آل نیست. روغن کنجد سبک تقریبا فاقد طعم است، از این رو می توانید از آن برای تهیه غذاهایی که تمایل ندارید طعم روغن کنجد در آن قابل تشخیص باشد استفاده کنید.

قیمت روز روغن کنجد تصفیه شده

قیمت روز روغن کنجد تصفیه شده

برای آشنایی از قیمت روغن کنجد تصفیه شده می توانید یک چرخی در فضای اینترنت بزنید و با انواع قیمت این محصول آشنا شده و متوجه تفاوت قیمت محصولات این سایت با سایر فروشندگان نا معتبر شوید. با این وجود قیمت این محصول به عوامل متعددی مانند کیفیت و مرغوبیت روغن به همراه نوع بسته بندی آن مربوط می شود. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما