فروش انواع کنجد هندی

کشور هند یکی از تولید کننده های اصلی کنجد در جهان به شمار می آید که هر سال حجم بالایی از این محصول را به کشورهای خارجی نیز صادر می کند.

کنجد هندی از لحاظ کیفی شباهت زیادی با کنجد ایرانی دارد و شرکتهایی در داخل کشور در زمینه فروش انواع کنجد هندی فعالیت می کنند که از نمونه های سیاه آن برای روغن گیری و نمونه های سفید و خاکستری آن برای گرفتن ارده و حلوا استفاده می شود.

فروش انواع کنجد هندی

مشخصات اصلی کنجد هندی

مشخصات اصلی کنجد هندی کشور هند یکی از غول های برداشت کنجد در جهان به شمار می آید که هر سال حجم بالایی از کنجد موردنیاز جهان را تأمین می کند و در داخل کشور نیز حجم بالایی از کنجد وارداتی متعلق به کشور هند است.

کنجد هندی در رنگها و کیفیت های مختلف عرضه می شود که بعضی از آنها تحت عنوان کنجد درجه یک و بعضی دیگر به صورت درجه دو و سه به فروش می رسند که قیمت کنجد به صورت مستقیم به کیفیت آن بستگی دارد.

کنجد سیاه هندی نمونه های بسیار خوبی برای روغن گیری هستند که در کیفیت های مختلف عرضه می شوند.

از نمونه های سفید و خاکستری کنجد هندی در تهیه بسیاری از فرآورده های کنجدی و در آشپزی و شیرینی پزی استفاده می شود.

به صورت کلی کنجد هندی روغن کمی نسبت به نمونه های خارجی کنجد دارد و بیشترین مصرف آن در تهیه فرآورده هایی مانند ارده و حلوا می باشد که در شرایطی که کنجد ایرانی در بازار کم است و یا قابل دسترس نیست از کنجد هندی استفاده می شود.

شرکت بازرگانی کنجد هندی

شرکت بازرگانی کنجد هندی تعداد تولید کننده ها و عرضه کننده های کنجد در داخل کشور بسیار زیادند و بسیاری از آنها تحت عنوان شرکت بازرگانی کنجدی اقدام به واردات نمونه های خارجی از جمله کنجد هندی نیز می کنند.

میزان برداشت کنجد در داخل کشور فقط در شهرهای جنوبی کشور است و گاهی با کمبود عرضه در بازار مواجه می شوند که در این صورت بهترین کنجد، کنجد هندی است که به دلیل شباهت کیفی که با کنجد ایرانی دارد یک جایگزین بسیار خوب به شمار می آید.

شرکت بازرگانی کنجد هندی، این محصول را در انواع و کیفیت های مختلف وارد بازار می کند و بسیاری از این شرکتها بعد از بسته بندی با نام تجاری خود، اقدام به عرضه در بازار داخلی و بسیاری از بازارهای خارجی نیز می کنند.

در واقع کنجد هندی را با نام تجاری خود به کشورهای مختلف صادر می کنند که حاشیه سودهای بالایی را به همراه دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما