فروش عمده کنجد افغانستانی فله

کنجد افغانستانی یک محصول بسیار مقوی و خوشمزه است که از درجه خلوص بسیار عالی برخوردار می باشد. فروش این محصول در بازار های داخلی و خارجی به دو صورت عمده و فله ای انجام می شود.

قیمت فروش فله ای این کالا در مقایسه با نوع بسته بندی آن در سطح مناسبی قرار دارد که این امر موجب صرفه جویی در مخارج مشتریان گرامی خواهد شد. در فروش عمده کنجد افراد می توانند محصول مورد نیاز خود را در حجم دلخواه تهیه کنند.

فروش عمده کنجد افغانستانی فله

فرق انواع کنجد افغانستانی و ایرانی

فرق انواع کنجد افغانستانی و ایرانی

یکی از اصلی ترین و مهمترین محصولات کشاورزی افغانستان، کنجد می باشد. کنجد افغانستان در جهان بسیار معروف است و از درجه کیفی بسیار عالی برخوردار می باشد. کیفیت بالای این محصول باعث شده تا این نوع کنجد در زمره محبوب ترین مدل های کنجد قرار بگیرد.

در بازار ایران کنجد تولید شده در افغانستان از میزان فروش بسیار خوبی برخوردار است و این امر باعث شده تا سطح واردات این کالا در کشور افزایش پیدا کند. انواع کنجد ایرانی و افغانستانی دارای تفاوت های بسیار زیادی با هم هستند که از این موارد می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

  • یکی از اصلی ترین تفاوت هایی که بین انواع کنجد افغانستانی و ایرانی وجود دارد، رنگ آن است. کنجد تولید شده در افغانستان قهوه ای است و رنگ آن بسیار تیره تر از کنجد ایرانی می باشد.
  • از دیگر تفاوت های بارزی که میان کنجد ایرانی و افغانستانی وجود دارد، اندازه آنها است. کنجد تولید شده در افغانستان بسیار درشت تر از کنجد ایرانی می باشد. این ویژگی باعث شده تا از این نوع کنجد در صنایع مختلف استفاده شود.

کنجد افغانستانی برای سلامتی بسیار مفید می باشد و از آن می توان در تولید انواع لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده کرد.

قیمت امروز کنجد افغانستانی قهوه ای

قیمت امروز کنجد افغانستانی قهوه ای

قیمت روز کنجد افغانستانی قهوه ای با توجه به شرایط و فاکتورهای متعددی تعیین می شود که از این موارد می توان به نرخ تعرفه های گمرکی اشاره کرد. تعرفه ای گمرکی مبلغی است که بر روی کالا های وارداتی و صادراتی وضع می شود.

قیمت کنجد افغانستانی در بازار در سطح مناسبی قرار دارد و همه افراد می توانند این کالا را با صرف هزینه مناسبی تهیه کنند. اگر شما نیز به دنبال تهیه و سفارش این کالا در بازار هستید و می خواهید که کالای مورد نیاز خود را با قیمت مقرون به صرفه ای تهیه کنید، می توانید به این سایت مراجعه نمایید. در این سایت قیمت امروز کنجد با کیفیت افغانستانی برای افراد درج شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما