فروش عمده کنجد سیاه کردستان

دانه های کوچک و خوش طعم کنجد را می توان جزو قدیمی ترین دانه های شناخته شده توسط انسان بر روی کره زمین دانست که دارای خواص خوراکی بی شماری هستند.

یکی از بهترین نمونه این دانه ها که در بازار کشورمان به وفور یافت شده و از فروش عمده بسیار خوبی برخوردار می باشند، کنجد سیاه کردستان می باشد که یکی از بزرگترین منابع تامین مواد مغذی ما انسان ها بوده و سلامتی و انرژی فراوانی را با خود به ارمغان می آورند.

فروش عمده کنجد سیاه کردستان

خواص انواع کنجد سیاه کردستان در طب اسلامی

خواص انواع کنجد سیاه کردستان در طب اسلامی طب سنتی کشورمان از زمان های قدیم تاکید فراوانی بر استفاده از کنجد می نمود، چرا که به خوبی از تمامی فواید نهفته در این دانه ریز و کوچک اطلاع داشتند و بسیاری از تاثیرات شگفت انگیزی که با خود برای جسم به همراه می آورد را از نزدیک مشاهده نموده بودند.

و اما در این قسمت به خواص بهترین کنجد سیاه کردستان در طب اسلامی و سنتی اشاره می کنیم:

  • مصرف کنجد نشان های پیری از جمله کاهش قدرت شنوایی، بینایی، به وجود آمدن چین و چروک بر روی پوست را به تاخیر انداخته و با انرژی فراوانی که درون خود دارد، توان و بنیه جسم را قوی می نماید.
  • خوردن دانه های سیاه کنجد کوبیده و یا آسیاب شده باعث بالا رفتن قدرت باروری در مردان و زنان می گردد.
  • کسانی که ریشه موهای آنها ضعیف شده و ریزش فراوانی دارد، می توانند با استفاده از کنجد سیاه ریشه موهای خود را به خوبی تقویت نمایند.
  • مصرف منظم کنجد موجب تقویت استخوان ها و دندان ها می شود.
  • کسانی که سیستم گوارش ضعیفی دارند، اگر به صورت منظم از کنجد استفاده نمایند، روده و معده آنها تقویت شده و اگر ورمی داشته باشد از بین می رود.
  • خانم هایی که قاعدگی نا منظمی دارند، می توانند با استفاده از کنجد سیاه قاعدگی خود را به خوب تنظیم نمایند.

ارزانترین قیمت کنجد سیاه کردستان

ارزانترین قیمت کنجد سیاه کردستان این روزها بسیاری از کارخانجات کشورمان اقدام به خرید انواع کنجد نموده و توسط آن فراورده هایی مانند روغن کنجد، حلوا ارده و روغن ارده تهیه کرده و آن را در دسترس مشتریان قرار می دهند.

شایان ذکر است که قیمت کنجد سیاه کردستان که یکی از بهترین نمونه این محصولات در کشورمان بوده و عطر بوی روغن آن بی نظیر و فوق العاده است بسیار ارزان بوده و خرید آن از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

البته این کنجد مصارف خانگی زیادی نیز دارد و بسیاری از افراد برای تأمین کلسیم و آهن مورد نیاز بدن خود، آن را تهیه کرده، آسیاب نموده و به همراه وعده های غذایی خود میل می نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما