فروش ویژه روغن کنجد ارگانیک اصفهان

فروش ویژه روغن کنجد ارگانیک اصفهان با بالاترین درجه کیفی و همینطور نرخ های منصفانه انجام می شود. این فرآورده که به روش های کاملاً طبیعی به دست آمده، در بسته بندی های گوناگونی ارائه می گردد. اگر صادرکننده روغن کنجد هستید و یا این که قصد پخش آن را به صورت جزئی در بازار داخلی دارید، پیشنهاد می کنیم تا این مطلب را مطالعه نمایید. ما در اینجا به موضوعات مختلفی اشاره می کنیم.

فروش ویژه روغن کنجد ارگانیک اصفهان

فرآیند تولید روغن کنجد ارگانیک

فرآیند تولید روغن کنجد ارگانیک می دانید فرآیند تولید روغن کنجد ارگانیک، چگونه است؟ در گذشته ها و حتی امروزه در برخی از مناطق خاص، به روش های سنتی برای گرفتن روغن از این دانه، بهره می برند. در این شیوه، شتر یا حیوان دیگری را به آسیاب مخصوصی می بستند و سپس با دور زدن، به مرور روغن به دست می آمد.

اما امروزه صنایع، پیشرفت قابل توجهی کرده اند و دیگر نیازی به روش های قدیمی نیست که گاهی چندان هم بهداشتی نبودند. در حال حاضر، شرکت های معتبر فعال در این حوزه، از دستگاه های خاصی کار می گیرند و روغن را به این شکل فرآوری می نمایند:

  • ابتدا بهترین کنجدها را که رنگ تیره ای دارند، انتخاب می نمایند.
  • آنها را کاملاً تمیز کرده و شستشو می دهند.
  • می گذارند تا خوب خشک شوند.
  • سپس توسط دستگاه مخصوص روغن کشی، فرآورده را به دست می آورند.
  • در مرحله بعدی، صافی هایی که در مخزن نصب شده، روغن را فیلتر می کند.
  • در پایان نیز توسط دستگاه های پرکن، بسته بندی صورت می گیرد.

خوب است بدانید، دو روش صنعتی وجود دارد که یکی به گرمایی و دیگری به سرد، معروف است. در شیوه نخست، روغن گیری بر اساس حرارت انجام می شود که چندان از نظر کیفی، فرآورده به دست آمده مرغوب نیست؛ ولی در روش پرس سرد، یک روغن ارگانیک را تولید می کنند.

شرکت صادرکننده روغن کنجد ارگانیک

شرکت صادرکننده روغن کنجد ارگانیک از ایران به کشورهای مختلفی روغن تهیه شده از دانه های کنجد، صادر می شود. حتی شاهد این هستیم، از ممالکی که این دانه با ارزش وارد می گردد، فرآورده های آن به ویژه روغن فرستاده می شود، برای نمونه می توان به افغانستان اشاره کرد. به هر حال، شرکت صادر کننده روغن کنجد ارگانیک، کالا را به کشورهای مختلفی ارسال می نماید.

این محصول به دلیل کیفیت درجه یکی که دارد، مورد استقبال قرار گرفته است. باید توضیح داد که صادرات چنین روغنیاتی به شکل بسته بندی شده و با رعایت استانداردها صورت می گیرد. عمدتاً بهترین محصول در بسته های پلاستیکی و شیشه ای که حجم های متفاوتی دارند، قرار گرفته و سپس در کارتن های مخصوصی جای داده می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما