فروش ویژه کنجد با پوست

کنجد با پوست یکی از دانه های روغنی است که به صورت خام خوری و فرآوری شده مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل نرم و خوش خوراک بودن در انواع غذاها و خوراکی ها مانند نان، شیرینی جات و … بکار می رود، در مرکز فروش ویژه آن نیز به دلیل کیفیت مطلوب و قیمت مناسبی که دارد نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب نموده است.

فروش ویژه کنجد با پوست

کنجد با پوست قهوه ای بهتر است یا سفید؟

کنجد با پوست قهوه ای بهتر است یا سفید؟

کنجد در دو نوع با پوست با رنگ قهوه ای و بدون پوست با رنگ سفید عرضه می شود که نوع با پوست آن بهتر است چون پوست آن سرشار از فیبر می باشد و این فیبر نیز برای دستگاه گوارش بسیار مفید می باشد، علاوه بر آن کنجد بدون پوست به دلیل اینکه دارای چربی غیر اشباع است زودتر دچار فساد می شود.

مصرف کنجد دارای قدمت بالایی بوده در تهیه انواع شیرینی، نان، ماست، سالاد، آش و سوپ و … استفاده می شود و از مواد معدنی و مغذی فراوانی نیز برخوردار می باشد، ویتامین ای موجود در کنجد تقویت کننده سیستم ایمنی بوده و رفع کننده عفونت های کرم روده و یبوست نیز نیز می باشد.

کنجد دارای سیسامولین و سیسامین بوده و باعث کاهش کلسترول و فشار خون می شود و پیشگیری کننده از اختلالات تنفسی و آسم نیز می باشد، این دانه تقویت کننده استخوان ها، قلب، پوست بوده و آرتریت را درمان می کند و به دلیل آنتی اکسیدان بالایی که دارد با رادیکال های آزاد و سرطان ها مقابله می کند.

مرکز خرید کنجد با پوست سفید

مرکز خرید کنجد با پوست سفید مرکز خرید کنجد سفید در بازار این محصول را در بهترین کیفیت در معرض فروش قرار می دهد، کنجد عرضه شده نیز در بازار خریداران زیادی دارد و به دو صورت خام خوری و فرآوری شده مورد استفاده قرار می گیرد و خریداران علاوه بر استفاده از کنجد در خوراکی ها از آن روغن و ارده نیز بدست می آورند.

کنجد از داخل توده ها در گیاه بوجود می آید به گونه ای که این دانه در داخل کپسول ها قرار گرفته است، در ایران نیز در جیرفت، خوزستان، ایرانشهر، اردستان و داراب کشت می شود، در بازار کنجد در گونه های مختلف و در رنگ های قهوه ای، سیاه و خاکستری عرضه می شود.

کنجد تیره رنگ ایرانی بیشتر برای تهیه روغن مورد استفاده قرار می گیرد و در بازار علاوه بر کنجد ایرانی انواع نمونه های پاکستانی، افغانی، هندی، سودان، چینی، آرژانتین و … نیز در معرض فروش قرار می گیرد که هر یک دارای رنگ و مشخصات و قیمت های مربوط به خود می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما