فروش ویژه کنجد سیاه خام

در حال حاضر ایران به عنوان بزرگترین کشور تولید کننده انواع محصولات غذایی با ارزش از جمله کنجد می باشد که در دو نوع سیاه و سفید به صورت خام در بازار به فروش می رسد که فروش کنجد سیاه خام با کیفیت بسیار عالی و نیز قیمت مناسب به روش مستقیم و بدون واسطه انجام می شود که فروش به این روش ارزانتر است.

فروش ویژه کنجد سیاه خام

مهمترین مشخصات کنجد سیاه خام

مهمترین مشخصات کنجد سیاه خام

از جمله انواع کنجدها می توان به کنجد سیاه خام اشاره نمود که در نوع خود بی نظیر و دارای خواص و کاربرد زیادی برخوردار بوده و نیز بسیار حائز اهمیت برای سلامتی بدن می باشد.

کنجد سیاه خام دارای دانه های ریز و کوچک می باشند که دارای عطر و طعم قوی نسبت به  نوع معمولی خود می باشد و نیز خواص آن هم از نوع معمولی آن بیشتر است.

از مشخصات کنجد سیاه خام عبارتند از: دانه های کنجد سیاه برای بدن انسان ها بسیار مفید و مغذی می باشد زیرا سرشار از انرژی، انواع ویتامین ها، پروتئین ها و املاح معدنی فراوان می باشد که در درمان انواع بیماری ها بسیار تاثیر گذار می باشد.

این نمونه از محصول غذایی با ارزش را می توان به عنوان ادویه یا به صورت خام یا از فرآورده آن به صورت روغن استفاده نمود که در سلامت پوست و مو بسیار مفید می باشد.

همچنین در طب سنتی از کاربردها و خواص فراوانی برخوردار می باشد که مشتریان خاص خود را دارا می باشد.

کنجد سیاه لاغری، از ارزش غذایی زیادی برخوردار می باشد که با توجه به طبع گرمی که دارد در کاهش وزن و لاغری بسیار موثر و مفید واقع می شود و همچنین افرادی که دچار چربی زیاد می باشند می توانند از این نوع محصول غذایی با ارزش استفاده نمایند تا لاغر شوند.

همچنین مصرف دانه های ریز مغذی کنجد با توجه به خواص پروتئینی زیاد سبب کاهش وزن و لاغری در فرد می شود که با مصرف روزانه چند دانه از این نوع محصول عمده می توان در برابر چاقی مبارزه نمود.

خرید مستقیم کنجد سیاه خام

خرید مستقیم کنجد سیاه خام

خرید کنجد سیاه خام را به روش مستقیم می توان از طریق شرکت های تولیدی که دارای نمایندگی های معتبر در سراسر کشور می باشند را با کیفیت مرغوب و نیز قیمت مناسب به روش عمده انجام داد زیرا خرید به روش مستقیم و بدون واسطه از لحاظ اقتصادی و نیز افزایش تولیدات بیشتر جهت رفع نیاز کشورهای دنیا بسیار حائز اهمیت و ارزانتر می باشد.

هر ساله از این نوع محصول عمده با کیفیت برتر و قیمت مناسب به روش عمده و مستقیم به کثر کشورهای دنیا صادر می شوند که برای ایران بسیار حائز اهمیت از لحاظ اقتصادی می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما