قیمت ارزان کنجد پاکستانی

دانه های کنجد پاکستانی که نام علمی آن Sesamun indum است، یک غذای محبوب، به ویژه در شرق است.

آنها کوچک، بیضی و مسطح هستند و اغلب در تهیه نان ها، سالادها، سوپ ها و بسیاری از دستورالعمل های دیگر مورد استفاده قرار می گیرند. قصد خرید این محصولات را دارید؟ مجموعه ما اقدام به فروش کنجد پاکستانی با قیمت ارزان نموده است.

قیمت ارزان کنجد پاکستانی

کیفیت مناسب کنجد پاکستانی

کیفیت مناسب کنجد پاکستانی آنها طعم کمی مغذی دارند و یک بافت واضح را به آماده سازی ها اضافه می کنند. در حقیقت ، آنها ماده اصلی غذاهای سنتی آسیایی مانند تاهینی و شیرینی خاورمیانه هستند که به حلوا معروف هستند.

خواص آن چیست؟ چرا آنها برای رژیم غذایی توصیه می شوند؟

خواص تغذیه ای دانه های کنجد

طبق اطلاعات جمع آوری شده در سالم ترین غذاها در جهان ، دانه کنجد یک ماده غذایی با ارزش غذایی بالا است. شاخص گلیسمی آنها بسیار پایین است و علاوه بر این ، آنها برای هر 36 گرم 206 کالری دارند. آنها همچنین مواد مغذی زیر را تهیه می کنند:

منگنز: 39٪ از مقادیر توصیه شده روزانه (VDR).

کلسیم: 35٪ از VDRs.

فسفر: 32٪ از VDRs.

منیزیم: 30٪ از VDR.

آهن: 29٪ از VDR.

روی: 25٪ از VDRs.

سلنیوم: 23٪ از VDRs.

ویتامین B1: 23٪ از VDR ها.

از جمله موارد دیگر ، و طبق همین منبع ، حاوی اسیدهای چرب اشباع نشده ، فیبر رژیم غذایی ، پروتئین و موادی مانند لیگنان است که به عنوان فیتواستروژن عمل می کنند.

خواص تغذیه ای دانه های کنجد

دانه های کنجد به دلیل کیفیت غذایی آنها از هم متمایز است. آنها حاوی پروتئین ، فیبر رژیم غذایی ، اسیدهای چرب ، ویتامین ها و مواد معدنی هستند.

خواص دارویی دانه کنجد

به دانه های کنجد به دلیل دارا بودن مواد مغذی اساسی ، به داروهای مختلف دارویی نسبت داده می شود. با این حال ، روشن است که آنها یک ماده غذایی شفابخش نیستند و به خودی خود توانایی مبارزه با بیماری را ندارند.

صرفاً به دلیل ترکیب جالب توجه ، آنها در ارتقاء بهزیستی جسمی و روحی وقتی در متن رژیم غذایی سالم گنجانده می شوند کمک می کنند. علاوه بر این ، برخی مطالعات علمی از اثرات آن در پیشگیری از بیماری های خاص پشتیبانی می کنند. در زیر ، ما به جزئیات آن می پردازیم.

به کاهش کلسترول و تری گلیسیریدها کمک کنید

سطح کلسترول بالا و تری گلیسیرید یک عامل خطر برای بیماری مزمن قلبی عروقی است. اگرچه عوامل بسیاری در ایجاد آن دخیل هستند ، عادات غذا خوردن می تواند در بهبود یا بدتر شدن تأثیر داشته باشد. بنابراین ، به نظر می رسد رژیم غذایی حاوی دانه کنجد کنترل این مشکلات است.

طبق یک بررسی منظم که در مجله بریتانیایی تغذیه بریتانیا منتشر شده است ، مصرف منظم کنجد به دلیل داشتن ویتامین E ، اسیدهای چرب ، فیبر و لیگنان به تنظیم کلسترول و تری گلیسیرید کمک می کند. اگرچه شواهدی برای تأیید این موضوع وجود ندارد ، در حال حاضر این ماده غذایی ایده آل برای بیماران در معرض خطر این بیماری ها محسوب می شود.

فروش عمده کنجد پاکستانی

فروش عمده کنجد پاکستانی همانطور که قبلا هم اشاره نمودیم مجموعه ما اقدام به فروش کنجد پاکستانی صادراتی نموده است. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعت بیشتر پیرامون قیمت کنجد پاکستانی و یا خرید کنجد پاکستانی اصل با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما