قیمت انواع کنجد ایرانی

دانه کنجد یکی از قدیمی ترین دانه هایی است که انسان برداشت می کند. در حقیقت ، قدیمی ترین دانه روغنی برای رشد محسوب می شود. امروزه کنجد تقریباً در هر جای دنیا یافت می شود ، و دانه بسیار خاصی است. دانه های کنجد که به عنوان دانه کنجد نیز شناخته می شوند دارای خواص و فواید سلامتی هستند که آنها را بسیار خاص می کند. به دنبال خرید این ماده هستید؟ جهت کسب اطلاع ار قیمت انواع کنجد ایرانی با ما تماس بگیرید.

قیمت انواع کنجد ایرانی

شناخت بهترین کنجد ایرانی

شناخت بهترین کنجد ایرانی انواع مختلفی از این دانه های روغنی مانند کنجد ایرانی قرمز، کنجد سفید و کنجد سیاه وجود دارد. هنوز هم خواص آنها یکسان است و از این دانه ها در معده کشورهای جهان استفاده می شود.

1. آنها یک ماده غذایی آنتی اکسیدان هستند

بسیاری از ترکیبات موجود در دانه کنجد خاصیت آنتی اکسیدانی دارند. یک ماده غذایی آنتی اکسیدانی مانند این ، از تخریب بافت جلوگیری می کند ، زیرا با رادیکال های آزاد که بدن ما را اکسیده می کنند ، مبارزه می کند. در عین حال ، از بروز بسیاری از بیماری ها جلوگیری می کند.

2. بهبود سیستم ایمنی بدن

کنجد دارای مؤلفه هایی مانند سلنیوم و روی است که سیستم ایمنی بدن را بهبود می بخشد. این مواد معدنی برای بدن ما بسیار مهم است که تمام فرآیندهای متابولیکی و دفاعی مورد نیاز خود را انجام دهد ، بنابراین ما مجبوریم غذاهایی را که حاوی آنها باشد مانند دانه کنجد بخوریم.

3. آنها خاصیت ضد التهابی دارند

دانه کنجد حاوی اسیدهای چرب اشباع نشده است که از ما در برابر التهاب محافظت می کند. التهاب باعث آسیب به بدن ما می شود که باید از آن پیشگیری و اصلاح شود و مصرف مواد غذایی با خاصیت ضد التهابی برای مراقبت از بدن بسیار مهم است.

ما این مقاله را توصیه می کنیم تا درباره غذاهای ضد التهاب بیشتر بدانید: “11 غذای ضد التهابی (و سایر خواص)”

4- آنها علائم یائسگی را بهبود می بخشند

نوشیدن کنجد برای مبارزه با یائسگی به خوبی کار می کند. این نتیجه پس از تأیید میزان lignans موجود در آن حاصل شده است ، و این است که این ماده به کاهش علائم مرتبط با یائسگی و عمل استروژنی کمک می کند.

5- سندرم قبل از قاعدگی را تسکین می دهد

کنجد به لطف آنتی اکسیدان ها و اسیدهای چرب امگا 6 ، PMS را کاهش می دهد. علائم مرتبط با التهاب و تورم ، درد پستان و خلق و خوی پایین نشان داده می شود. هر چند وقت یک بار تعداد انگشت شماری کنجد به شما کمک می کند.

6. به جلوگیری از پوکی استخوان کمک کنید

دانه کنجد منبع غنی کلسیم است. غذاهای زیادی وجود ندارد که این مقادیر را داشته باشند ، بنابراین یکی از بهترین منابع این ماده معدنی را نشان می دهد. مصرف مناسب مواد معدنی مانند کلسیم به جلوگیری از پوکی استخوان کمک می کند

7. آنها خاصیت مدر دارند

دانه کنجد به مبارزه با احتباس مایعات کمک می کند. به دلیل کمبود آن در سدیم و ترکیب آن در منیزیم ، پتاسیم و مس ، مصرف کنجد روشی مناسب برای جلوگیری از این احتباس مایعات نامطلوب است.

فروش ویژه کنجد ایرانی

فروش ویژه کنجد ایرانی مجموعه ما اقدام به فروش کنجد ایرانی به صورت ویژه نموده است. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این دانه ارزشمند و یا ثبت سفارش و خرید آن با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما