قیمت انواع کنجد سفید کیلویی اصفهان

کنجد از دانه های روغنی پرخاصیت و مقوی می باشد که در رنگ های سفید، زرد، قهوه ای و سیاه به بازار عرضه می شود و در انواع شیرینی ها و مواد خوراکی مورد استفاده قرار می گیرد؛ برای آگاهی از قیمت روز کنجد سفید کیلویی اصفهان که از باکیفیت ترین انواع این محصول در کشور است، می توانید از طریق همین مرکز اقدام کنید و به صورت حضوری یا اینترنتی ثبت سفارش نمایید.
قیمت انواع کنجد سفید کیلویی اصفهان

نحوه خرید کنجد سفید کیلویی

نحوه خرید کنجد سفید کیلویی یکی از مهمترین عوامل موثر بر قیمت کنجد سفید کیلویی، انتخاب نحوه و شیوه مناسب برای خرید این محصول است؛ کنجد سفید از نمونه های بدون پوست انواع کنجد می باشد که میزان آهن آن از سایر ارقام، بیشتر است و عمدتا برای تولید روغن در کارخانجات صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرد، بنابراین قیمت آن برای صاحبان صنایع تبدیلی اهمیت زیادی دارد.
فروش عمده کنجد سفید به دو روش اصلی یعنی حضوری و غیرحضوری انجام می گیرد؛ مزیت خرید حضوری را می توان مشاهده ی محصول از نزدیک و بررسی دقیق دانست و مزایای روش غیرحضوری هم شامل مواردی مانند تنوع بیشتر مارک های ارائه شده و خرید مستقیم، بدون واسطه و زیر قیمت بازار اشاره کرد.
در این مرکز، انواع کنجد سفید درجه یک و صادراتی، به هر دو روش حضوری و آنلاین به فروش می رسد و مشتریان می توانند از سراسر کشور، خریدی فوق العاده را انجام دهند.
توزیع و پخش عمده کنجد در شهرهای مختلف، وابسته به تقاضای خریداران، در بسته بندی هایی با وزن های استاندارد و تناژ بالا انجام می شود؛ برای آگاهی از نحوه ارسال محصول برای مشتریان نیز می توانید از طریق ارتباط با کارشناسان اقدام کنید.

تولید کننده کنجد سفید کیلویی

تولید کننده کنجد سفید کیلویی به طور کلی صدها نوع کنجد در جهان تولید می شود و ویژگی مهم همه ی آنها مقاومت در برابر کم آبی می باشد، بنابراین در مناطق مختلف آب و هوایی قابل کشت است؛ این گیاه در اصل بومی مناطق گرمسیری آفریقا بوده و به سرعت در کشورهای دیگر همچون هند، چین، ایران و افغانستان مورد استقبال گرفت و به صورت عمده کشت شد.
در کشور ما، استان های اصفهان، کرمان، یزد، هرمزگان و مازندران از مراکز برتر تولید کننده کنجد سفید به شمار می آیند که محصولات خود را به صورت کیلویی و برای مصارف گوناگون به بازار عرضه می کنند.
عامل مهمی که سبب شده تولید کنجد سفید و همچنین تقاضا برای خرید آن در حال افزایش باشد را می توان خواص بی نظیر آن دانست؛ در ادامه به برخی از این ویژگی ها اشاره خواهیم کرد:

  1. کنجد سفید سرشار از پروتئین است و جایگزین مناسبی برای گوشت می باشد.
  2. کلسیم موجود در این نوع کنجد موجب کاهش احتمال پوکی استخوان می شود.
  3. تنظیم فشار خون از دیگر مزایای مصرف این دانه روغنی است.
  4. کنجد سفید، منبعی غنی از آهن است و از بیماری کم خونی جلوگیری می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما