قیمت بهترین روغن کنجد 2 لیتری

از بهترین روغن های گیاهی می توان روغن کنجد را نام برد که بسیار سالم و مفید می باشد. این روغن دارای چربی های غیر اشباع است که سلامت قلب و عروق را به همراه دارد. قیمت بهترین روغن کنجد 2 لیتری بر اساس نوع برند و کیفیت متفاوت بوده و می توان به واسطه کارشناسان فروش به دریافت آن اقدام نمود. این محصول گیاهی عمده ای به فروش می رسد.

قیمت بهترین روغن کنجد 2 لیتری

میزان چربی روغن کنجد 2 لیتری

میزان چربی روغن کنجد 2 لیتری روغن کنجد نوعی روغن گیاهی است که دارای چربی های غیر اشباع بوده و نه تنها ضرری برای سلامت ندارد بلکه خواص زیادی را به ارمغان می آورد. در هر قاشق روغن کنجد حدود 13 گرم چوبی وجود دارد که 9 گرم آن را چربی های اشباع نشده تشکیل می دهند.

این چربی شامل امگا 6 است و خطراتی مانند سکته قلبی و انسداد عروق را کاهش می دهد. میزان چربی روغن کنجد 2 لیتری نسبت به دیگر روغن ها اندک بوده و می توان در پخت و طبخ انواع غذا به استفاده از آن پرداخت.

اسید اولئیک و اسید لینولئیک به عنوان اسیدهای چرب در این روغن به شمار می روند که حدود 80 درصد از کل میزان چربی را به خود اختصاص می دهند. با استفاده از این محصول می توان کلسترول خون را کاهش داد و به تنظیم آن پرداخت.

علاوه بر چربی می توان به ویتامین های ضروری این محصول اشاره کرد که حدود درصد از آن را ویتامین E و دو درصد دیگر را ویتامین K تشکیل می دهد. روغن کنجد یکی از منابع استرول های گیاهی است که کلسترول را جذب نموده و به کاهش آن می پردازند.

فروشگاه بزرگ روغن کنجد 2 لیتری

فروشگاه بزرگ روغن کنجد 2 لیتری فروش انواع روغن کنجد 2 لیتری به صورت آنلاین توسط کارشناسان فروش در این مجموعه صورت می گیرد. خریداران گرامی می توانند این کالا را به صورت عمده و کلی سفارش داده و نیاز خود را تا مدت های طولانی نسبت به آن برطرف کنند. با خرید عمده هزینه ها بسیار کاهش می باشد.

خرده فروشان و فروشندگان فروشگاه روغن کنجد حضوری می توانند با سفارش انبوه این کالا سود بسیار خوبی به دست آورند. این محصول تنوع بسیار زیادی دارد و تولیدکنندگان همواره کیفیت بالایی را در تولیدات خود رعایت می کنند. با خرید از فروشگاه اینترنتی می توان کالا را با قیمت های بسیار کمتر از بازار حضوری خریداری نمود.

این محصول طرح و بسته بندی های بسیار گوناگون دارد و همه افراد می توانند نسبت به تهیه هر کدام که علاقه دارند اقدام نمایند. از بابت ارسال کالا نگران نباشید چرا که به تمامی استان های کشور قابلیت ارسال دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما