قیمت خرید روغن کنجد 2 لیتری

کنجد از دانه های گیاهی متعددی است که در تهیه برخی غذاها از آن استفاده می شود. همچنین از کنجد در تهیه نان و بیسکوییت کنجدی و امثالهم بهره می گیرند. روغن کنجد از دیگر فراورده های کنجد می باشد که مشتریان خاص خود را دارد. از آنجا که ما به عرضه روغن کنجد می پردازیم، می توانید برای اطلاعات از قیمت خرید روغن کنجد 2 لیتری با ما ارتباط برقرار کنید.

قیمت خرید روغن کنجد 2 لیتری

میزان چربی روغن کنجد 2 لیتری

میزان چربی روغن کنجد 2 لیتری یکی از نکاتی که تولید کنندگان انواع روغن به آن توجه می کنند این است که گیاهی که قصد تولید روغن از آن را دارند به چه میزان برای آن ها می تواند دارای بازده اقتصادی باشد؛ به عبارت ساده تر از هر دانه خوراکی گیاهی چه مقدار می توان روغن و چربی برداشت نمود.

کنجد یکی از دانه های خوراکی می باشد که گفته به دلیل داشتن روغن زیاد از اقتصادی ترین و پربازده ترین دانه های خوراکی برای روغن گیری محسوب می شود. میزان بازده روغن دانه های کنجد به حدی است که بر اساس اطلاعات موجود می توان گفت نزدیک نیمی از مواد تشکیل دهنده دانه کنجد، روغن آن می باشد.

روغن کنجد روغنی پرچرب به حساب می آید که گفته می شود میزان چربی اشباع نشده موجود در روغن کنجد نزدیک هفت دهم یا هفتاد درصد آن می باشد. این بدان معناست که درون یک بطری روغن کنجد ۲ لیتری چیزی حدود ۱/۴ لیتر چربی اشباع نشده نظیر اولئیک اسید و  لینولئیک اسید وجود دارد و افزون بر آن گفته می شود قدری از گونه های اسید های چرب اشباع شده نظیر آراشیدیک اسید و اسید پالمتیک نیز در روغن کنجد وجود دارد.

به طور کلی گفته می شود در صد گرم کنجد پوست کنده خام حدود شصت و یک گرم چربی وجود دارد. همچنین گفته می شود پروتئین، کربوهیدرات و فیبر غذایی به ترتیب بیشترین حجم دانه های کنجد را بعد از چربی تشکیل می دهند.

فروشگاه بزرگ روغن کنجد 2 لیتری ایرانی

فروشگاه بزرگ روغن کنجد 2 لیتری ایرانی  به نظر می رسد روغن کنجد در سال های اخیر با  استقبال خوبی در بازار روبرو شده است. دلیل این امر را می توان در طعم خاص و خواص زیاد این روغن جستجو نمود.

این موضوع ممکن است سبب شده باشد که تولید کننده ها و فروشنده های زیادی به تولید، عرضه و فروش روغن کنجد بپردازند. با این وجود نمی توان گفت تمامی روغن کنجدهای موجود در بازار از کیفیت یکسانی برخوردار هستند. برای خرید روغن کنجد مرغوب توصیه می شود به سراغ فروشنده های معتبر این محصول بروید.

شرکت ما به عنوان یک فروشگاه روغن کنجد ایرانی آنلاین به عرضه و فروش روغن کنجد دو لیتری ایرانی به صورت اینترنتی می پردازد. در صورتی که مایل هستید این محصول را از ما خریداری کنید؛ کافی است فرم مشاوره و فروش موجود در سایت ما را تکمیل نمایید. به زودی با شما تماس خواهیم گرفت‌.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما