قیمت خرید کنجد افغانستانی درجه یک

کنجد افغانستانی یکی از برترین نژاد های کنجد در جهان می باشد. دلیل تمایز بسیار زیاد این نژاد با سایر کنجد ها کیفیت بالای این محصول است. کیفیت بالای آن به سبب وجود شرایط جغرافیایی مطلوب و سبک و شیوه کشاورزی منحصر به فرد حاصل می گردد. قصد تهیه این دانه ارزشند را دارید؟ جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت خرید کنجد افغانستانی درجه یک با ما در تماس باشید.

قیمت خرید کنجد افغانستانی درجه یک

نحوه تولید کنجد افغانستانی

نحوه تولید کنجد افغانستانی برای مدت زمان طولانی ، یک سری گیاهان وجود داشته اند که انسان ها از آن استفاده می کنند. بعضی از آنها تقریباً هیچ ارزش تزئینی ندارند (مانند غلات یا جو) ، اما برخی دیگر نیز وجود دارند ، مانند کنجد. گل های صورتی کوچک آن بسیار زیبا است و همچنین دانه های آن برای افراد بسیار مفید است.
گیاه کنجد که نام علمی آن Sesamum indum است ، به عنوان کنجد نیز شناخته می شود. این گیاه بومی هند و آفریقا است و گیاهی است که تا ارتفاع 1.50 متر رشد می کند ، شاخه ای است یا خیر. برگها به صورت متناوب ، تخم مرغی تا خطی-لنسیولات ، با یک لبه تیز ، دندانه دار یا کل هستند و از طول 1 تا 8 سانتی متر اندازه می گیرند (بسته به اینکه کوچکتر باشند ، کوچکتر یا بزرگتر خواهند بود).

گلهای انفرادی ، 5-8 میلی متر طول ، زنگ شکل و صورتی یا سفید هستند. این میوه یک کپسول مستطیل چهار گوش ، به رنگ قهوه ای مایل به زرد است که طول آن 3-5 میلی متر است. بذرهای بیضوی ، سیاه ، قهوه ای یا سفید هستند. از آنها روغنی استخراج می شود که برای تهیه مثلاً نان برای همبرگر یا شیرینی هایی مانند حلوا استفاده می شود.

گیاهی که بذر کنجد درست می کند در حال حاضر کنجد نامیده می شود ، بنابراین امروز قصد داریم نحوه تولید کنجد را به شما بیاموزیم! دانه های کنجد در بسیاری از غذاها در سراسر جهان به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد و این دانه خوشمزه یک گیاه آسان برای رشد است!

در خاک حاصلخیز و با pH خنثی کاشته شود.

همچنین خاک باید به خوبی تخلیه شود زیرا گیاه کنجد قادر به تحمل خاک بسیار مرطوب نیست.

در آفتاب کامل پرورش دهید.

می توانید بذرها را در مهد کودک محلی خود ، بصورت آنلاین یا در شرکتهای بذر بومی پیدا کنید.

بذور را در داخل خانه یک ماه قبل از آخرین بارش برف مورد انتظار شروع کنید.

بذرها را در گلدان های کوچک بذر بگذارید و برای کاشت مخلوط با کیفیت خوب آنها را با حدود 1/4 اینچ خاک بپوشانید.

خاک را مرطوب نگه دارید تا جوانه زنی رخ دهد.

پس از رسیدن دما 60-70F (16-21 درجه سانتیگراد) ، پیوند را در بیرون از خانه انجام دهید.

جدی ترین بذرهای کنجد:

دانه کنجد

دانه ها بعد از 100-130 روز برای برداشت آماده می شوند.

پس از گرده افشانی ، گلدان ها غلافهای کوچکی را تشکیل می دهند که حاوی دانه کنجد هستند.

وقتی غلاف ها قهوه ای هستند و به آرامی شروع به باز شدن می کنند ، دانه ها برای برداشت آماده می شوند.

اکنون که می دانید چگونه بذر کنجد را پرورش دهید ، زمان آن رسیده که آستین های خود را جمع کنید و کاشت را شروع کنید!

پخش کننده کنجد افغانستانی

پخش کننده کنجد افغانستانی مجموعه ما پخش کننده کنجد افغانستانی درجه یک در ایران می باشد. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت این محصول و یا خرید کنجد افغانستانی اصل با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما