قیمت خرید کنجد سفید کیلویی اصفهان

قیمت خرید کنجد سفید کیلویی در بازار بسته به نوع کیفیت و درجه دانه های کنجد انواع مختلفی دارد. این دانه در بازار های شهرهای بزرگ کشور مانند اصفهان ٬تهران و.. به فروش میرسد. در این بین خریداران به دنبال مرغوب ترین دانه کنجد با نازل ترین قیمت هستند .همانطور که شاهد هستیم با سود جویی افرادی در بازار سیاه قیمت این محصول و حتی محصولات دیگر دچار نوسانات شدیدی شده است که شما با شناخت محل خرید میتوانید از قیمت های تعیین شده برای خرید استفاده کنید.

قیمت خرید کنجد سفید کیلویی اصفهان

مشخصات کلی کنجد سفید کیلویی

مشخصات کلی کنجد سفید کیلویی شاید عمده ترین تفاوت مشخصات کلی کنجد سفید را رنگ دانه های ان و میزان روغن دهی انها دانست اما نباید این مطلب را فراموش کرد که هر نوع کنجدی برای موارد خاصی به کار میرود. از انواع کنجد ها در بازار اصفهان میتوان به موارد زیر اشاره کرد ؛

 1. کنجد مشکی
 2. کنجد قهوه‌ ای خام
 3. کنجد قهواه‌ای شسته شده
 4. کنجد سفید ایرانی
 5. کنجد سفید پاکستانی (با پوست)
 6. کنجد سفید خارجی (هندی)
 7. کنجد قرمز

موارد بالا تنها کنجد های موجود در بازار اصفهان بشمار میرود شاید در بازار های دیگر مانند بازار کنجد سفید تهران انواع دیگری از این این دانه های ارزشمند وجود داشته باشد به طور مثال کنجد ارژانتینی که متاسفانه اطلاعات مشخصی از این محصول در دسترس نیست.

کنجد ایرانی شاید پرخاصیت ترین نوع در انواع ذکر شده باشد که بیشترین موارد مصرف ان در شیرینی پزی ها ٬ مواد خوراکی و مصارف دارویی است . البته فراورده های گسترده ای از این دانه روغنی به دست می اید که عمده ترین انها روغن کنجد است . کیفیت روغن کنجد با دانه های مورد استفاده در ساخت این روغن رابطه مستقیم دارد و از طرفی مسلما کشاورزی درست این محصول تاثیر بسزایی در کیفیت دانه و همچنین روغن دارد.

  ارزانترین قیمت کنجد سفید کیلویی

  ارزانترین قیمت کنجد سفید کیلویی اما به راستی ارزانترین قیمت کنجد سفید کیلویی را چگونه میتوان یافت ؟! همان که طور بارها شنیده اید هر ارزانی بی حکمت نیست؛پس همیشه نباید به دنبال ارزانترین قیمت بود بلکه باید با نازلترین قیمت کیفیت مطلوب را هم در نظر داشت ٬ با این ذهنیت هم مشتری های شما افزایش خواهند یافت و هم شما کسب وکار پر رونقی را تجربه خواهید کرد.

  برای اطلاع از قیمت های کنجد سفید در بازار ایران میتوانید به فروشگاه های معتبر مراجعه کرده و با نرخ مصوب محصول را خریداری نمایید همچنین فروشگاه های اینترنتی نیز این محصول و فراورده های ان را با قیمت های کنترل شده ای عرضه میکنند. شما با توجه به نیاز بازار و شناخت موقعیت های مختلف در بازار با خرید به موقع محصولی با کیفیت و ارائه ان در بسته بندی مناسب همراه با قیمت مطلوب سود خوبی به دست اورید .در این روزها فروشندگان پیشنهاد های خوبی برای خریداران دارند که همراه با خدمات فروش چشم گیری همراه است پس شما نیز این نکته را مورد توجه قرار دهید.

  دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

  نظرتان را ثبت نمایید.

  شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با ما