قیمت خرید کنجد چینی

کنجد چینی، کنجدی وارداتی در بازارهای ایران است، قیمت کنجد چینی نسبت به کنجدهای ایرانی ارزان تر است و به طبع آن کیفیت پایین تری نیز دارد.

از این نوع کنجد برای روغن گیری نیز استفاده می شود. دانه های کنجدی که از کشور چین تهیه می شوند تراریخته است.همان طور که می دانید مواد غذایی که تراریخته است برای سلامتی مضر بوده و سرطان زا می باشد.

قیمت خرید کنجد چینی

شناخت انواع کنجد چینی

شناخت انواع کنجد چینی کشور چین یکی از بزرگترین تولید کننده های کنجد در جهان است و برای این که رتبه ی اول را داشته باشد دست به هر کاری می زند. کنجدهای چینی به دلیل صنعتی و تراریخته بودن ارزش غذایی ندارد.

در حالی که کنجدهای ایرانی بسیاری از استانداردهای اروپا را دارا می باشد.کنجد چینی از نظر کیفیت به هیچ وجه با کنجد ایرانی قابل قیاس نیست.هرچه کیفیت کنجد بالاتر باشد قیمت بالاتری نیز خواهد داشت.انواع کنجد چینی موجود در بازار کیفیت های مختلفی دارند و نمی توان گفت که تمامی این کنجدها، تراریخته اند و کیفیت پایینی دارند.

کنجد خواص بسیار خوبی دارد، کنجد چینی معمولا پوست کنده است و برای مصارف مختلفی نظیر نان و شیرینی کاربرد فراوانی دارد. کنجد در درمان بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار می گیرد و حتی در زیبایی پوست و مو قابل استفاده است. شاید بتوان گفت که یکی از قدیمی ترین دانه های گیاهی کنجد می باشد، گیاه کنجد بسیار مقاوم بوده و درانواع شرایط سخت آب و هوایی رشد می کند.

کنجد بومی کشور هند است، چربی موجود در دانه های کنجد هر چند بالاست ولی بسیار سالم است.کنجد سبب جذب ویتامین ای می شود و کبد را از آسیب رادیکال های آزاد حفظ می نماید.بسیاری از اطبا مصرف دانه های کنجد را برای کاهش کلسترول خون توصیه می نمایند.کنجد برای پوست سر بسیار مفید است و جلوی ابتلا به سرطان را می گیرد.این دانه ی اعجاب انگیز ضد استرس و اضطراب نیز می باشد.

بازار فروش کنجد چینی اصل

بازار فروش کنجد چینی اصل بازار کنجد چینی، به دلیل قیمت پایین تر آن در کشورمان خوب است و بسیاری از افراد به فروش این دانه ی چینی می پردازند.

در بسیاری از موارد از دانه های کنجد، برای روغن گیری استفاده می شود.روغن کنجد، محبوب ترین روغن در آسیا به ویژه کشورهای کره و چین محسوب می شود. این که کنجدی که به فروش می رسد متعلق به چه کشوری باشد در قیمت آن بسیار تاثیر گزار است .

بسیاری از فروشندگان امکان خرید اینترنتی کنجد چینی را برای مشتریان خود فراهم کرده اند و در این نوع خرید مخصوصا اگر به صورت عمده باشد تخفیفات ویژه ای قائل می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما