قیمت روز کنجد شسته شده افغانستانی

قیمت روز کنجد شسته شده افغانستانی، با توجه به هزینه های حمل و نقل، نحوه شستشو، نوع کنجد و میزان آن تعیین می گردد.  اگر می خواهید این محصول را با قیمت و کیفیتی عالی با شستشوی کاملا بهداشتی، تهیه نمایید می توانید با شرکت ما از طریق راه های ارتباطی ثبت شده در پایین صفحه با ما تماس حاصل فرمایید و خریدی آسان را در کنار ما داشته باشید.

قیمت روز کنجد شسته شده افغانستانی

طعم مناسب کنجد شسته شده

طعم مناسب کنجد شسته شده طکنجد یک محصول بسیار عالی می باشد که از ارزش غذایی بالایی برخوردار است. بیشترین مصرف کنجد به صورت، سرخ شده، بوداده با نمک، روغن کنجد می باشد.کنجد معمولا پس از شسته شدن طعم واقعی خود را نشان می دهد. معمولا کشور های ایران، افغانستان، پاکستان، هند تامین کننده اصلی بهترین کنجد شسته برای روغن کشی و فروش کنجد، درست کرده ارده کنجد می باشد. 

کنجد شسته شده دارای روغن دهی بیشتری می باشد و بدون استفاده از نمک می باشد که طعم روغن را بسیار مطلوب می کند.کنجد شسته مناسب برای کارگاه و کارخانجاتی است که می خواهند به سرعت روغن آماده کنند یا از آن شیرینی درست کنند. پس از بوجار، کنجد شسته می شود و با دستگاه هایی خشک می شود. تمامی گرد و خاک و ناخالصی های موجود در کنجد، هنگام شسته شدن برطرف می شود. به همین دلیل طعم آن بهتر حس می گردد.پس از خشک شده، کنجد در بسته بندی های متنوعی جهت سهولت کار در حمل و نقل و صادرات انجام می شود.

کنجد بیشتر در نوع کنجد سبز، سیاه و سفید است که کنجد مصرفی در کشور ما سفید می باشد ولی برای روغن گیری این نوع مناسب نمی باشد.روغن کنجد به دلیل داشتن مواد مغذی در خود، به بهترین روغن موجود در دنیا مشهور شده است. این روغن در هنگام طبخ  پخت غذا، طعم بسیار خوبی می دهد. همچنین کمتر جذب کبد می گردد و فرد را از بیماری چربی خون، کبد چرب در امان نگه می دارد.به طور کلی اگر می خواهید کنجد را برای درست کردن شیرینی، نان، روغن گیری و… استفاده کنید، حتما به صورت شسته شده تهیه نمایید تا میزان ضایعات آن کمتر باشد و هم از لحاظ بهداشتی تمیز تر باشد. 

شرکت بازرگانی کنجد شسته شده

شرکت بازرگانی کنجد شسته شده شرکت بازرگانی کنجد شسته شده، تمامی کنجد های وارد شده را به طور کاملا بهداشتی شسته و بسته بندی می کند و در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهید. قیمت این محصول با توجه به نوع شستشو، حجم و نوع بسته بندی تغییر می کند. اگر می خواهید خریدی با قیمت مناسب داشته باشید، خرید مستقیم و بی واسطه بهترین گزینه می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما