قیمت کنجد سفید عمده ایرانی

کنجد از قدیمی ترین دانه های روغنی شناخته شده است که از گیاهی به همین نام حاصل می شود و ارزش غذایی بسیار ایده آلی دارد.

کنجدها به دو نوع اند که بهترین و مرغوبترین نمونه آن کنجد سفید عمده به شمار می رود که در فعالیت های مختلف اقتصادی، غذایی و دارویی کاربرد دارد.

قیمت کنجد سفید عمده ایرانی

تشخیص کیفیت کنجد سفید

تشخیص کیفیت کنجد سفید

کنجد تر و تازه دارای اندازه ای کوچک و در حدود 2 الی 4 میلی متر است و بافتی یک دست، شیری رنگ و نرم دارد؛ کنجدهای شکسته شده و آن دسته از محصولاتی که دارای لکه و یا زوائد تیره هستند از کیفیت و تازگی مطلوبی برخوردار نمی باشند.

کیفیت کنجد سفید می تواند به عوامل مختلفی نظیر زمان کشت، نوع کشت، محل کشت و برداشت و حتی چگونگی نگهداری از محصول وابسته باشد، به همین علت است که می بایست مشتریان خریدهای خود را از مراکز معتبر و شناخته شده صورت دهند و از این طریق به باکیفیت ترین و صد البته ارزان قیمت ترین کنجدها دسترسی یابند.

کنجد سفید باکیفیت عمدتا به شکل ارگانیک تولید می شود، این بدین معنا است که در تهیه این نوع از کنجدها از کمترین میزان کودهای غیر طبیعی استفاده می شود و دانه های کنجد به شکلی کاملا طبیعی و مطمئن رشد و نمو می یابند؛ کنجد ارگانیک از بالاترین ارزش تغذیه ای بهره مند بوده و بهترین گزینه برای خرید می باشد.

اما مصرف کنجد چه مزایایی دارد؟ کنجد به واسطه ترکیبات ویژه خود سطح کلسترول و فشار خون را به میزان خیره کننده ای کاهش می دهد؛ از طرفی دیگر با بهره مندی از مقادیر بالای کلسیم به رشد و استحکام استخوان ها کمک می کند.

کنجد همچنین در تولید سلول های خونی نیز نقش دارد، چرا که منبع با ارزشی از آهن به شمار می رود؛ پیشگیری از سرطان، کمک به کنترل وزن، حفظ و ارتقای سلامت پوست و مو، افزایش سوخت و ساز و در نتیجه سطح سلامت بدن، کمک به هضم و جذب بهتر مواد، کاهش درد مفاصل و تنظیم ترشح هورمون ها از دیگر معجزات شاخص و بی شمار مصرف کنجد سفید به شمار می روند.

خرید کنجد سفید عمده ارگانیک

خرید کنجد سفید عمده ارگانیک خرید کنجد سفید ارگانیک، مرغوب و عمده امری بسیار ساده و کم هزینه است، زیرا که فروشندگان این محصول امکانات زیادی را در اختیار مشتریان قرار داده و تمهیدات مطلوبی را برای آنها در نظر گرفته اند؛ خریداران کنجد سفید ارگانیک قادراند به میزان دلخواه خود کنجدهای بسته بندی شده و باکیفیت را سفارش داده و آن را درب منزل تحویل گیرند.

حذف واسطه ها و برچیده شدن دست سودجویان از داد و ستد کنجد امکان دیگری است که توسط فروشندگان ایجاد گردیده است که این خود تاثیر مطلوبی بر روی کاهش قیمت کنجد داشته و محصولات مرغوب را با کمترین قیمت ها در دسترس خریداران قرار داده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما