مراکز خرید کنجد به حال خود ایرانی

کنجد به حال خود از جمله دانه های گیاهی است که دارای ارزش غذایی بالایی دارند. این دانه های ارزشمند جایگزین ویتامینهای بسیار زیادی می تواند باشد. مراکز خرید کنجد به حال خود ایرانی با واحد تن و کیلوگرم خرید و فروش خود را انجام می دهند. آنها 

مراکز خرید کنجد به حال خود ایرانی

تفاوت اصلی کنجد به حال خود ایرانی و خارجی

تفاوت اصلی کنجد به حال خود ایرانی و خارجی

کنجد به حال خود ایرانی دانه ای است روغنی و به رنگ سفید، قهوه ای و یا سیاه که در سرزمین های مختلفی تولید می شود. در پاکستان، افغانستان و ایران و کلی کشور دیگر کشت می شوند. کنجد به حال خود خارجی سفید رنگ دارای ارزش غذایی بالاتری می باشد. اگر بخواهید از این دانه های ارزشمند روغنی استفاده کنید نوع سفید این دانه ها، روغن با کیفیت تری را برای شما به ارمغان می آورد.

کنجد روغنی دانه ای است عجیب، چرا که دارای مکانیسم های متفاوتی است که عملکردهای بسیار جالبی را هم به ارمغان می آورد. میزان چربی بسیار بالایی دارد. چیزی که کنجدها را در بین دانه گیاهی بی نظیر نشان می دهد تولید آهن برای بدن شما می باشد. کاهش اسید فولیک بدن شما را هم بر طرف می کند. 

نوع ایرانی کنجد به حال روغنی قیمت بیشتری نسبت به دیگر کنجدهای به حال دیگر دارند. دانه های روغنی خارجی منبع غنی پروتیئنها به شمار می روند. کنجد خارجی پاکستانی رنگ طلایی دارد. کنجی افغانی سیاه رنگ است. نوع پاکستانی کنجدها در ایران با قیمت پایینی به فروش می رسد.

اما پاکستانی ها نوعی دیگری از کنجدها را هم تولید می کنند که به رنگ سیاه می باشد. البته ایرانی ها این کنجدها را دوبار بوجار می کنند و با قیمت بالاتری می فروشند. 

قیمت خرید کنجد به حال خود روغنی

قیمت خرید کنجد به حال خود روغنی قیمت خرید کنجد به حال خود روغنی در صورتی که شسته شده باشد بیشتر است. در صورتی که کنجدهای به حال ناخالصی نداشته باشد قیمت آن زیادتر می باشد. قیمت کارخانه ای کنجد روغنی به حال مناسبتر از مراکز پخش این دانه های روغنی می باشند. 

دانه های کنجدی که پوشال نشده باشد قیمت پایین تری در بازارها دارد. برخی از شرکت های پخش کنجدها قیمت کنجد به حال را با توجه به کیفیت و درجه کیفی آن رقم می زنند. برخی هم با توجه به خریدی که می کنند با یک درصد سودی آن را به شما می فروشند.

مهمترین مشخصه در تعیین ارزش گذاری این دانه های روغنی و سرشار مواد مغذی در میزان سرشار بودن این ماده از پروتئین ها و ویتامین ها می باشد. که بسته به رنگ و مکان تولید دارای ارزش غذایی متفاوتی می باشند.

عامل دیگری که در تخمین قیمت کنجدها بی تاثیر نیست در بوجار بودن و نبودن کنجدها خلاصه می شود قاعدتا نوع بوجار شده کنجدها به نسبت بوجار نشده آنها گرانتر می باشد. تعداد بوجار بیشتر قیمت بالاتری را می طلبد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما