مراکز فروش کنجد ایرانی

کنجد ایرانی یکی از مرغوب ترین نوع کنجد در جهان شناخته می شود که در رنگهای سفید و خاکستری در شهرهای مختلف کشور به ویژه شهرهای جنوبی برداشت می شود.

مراکز فروش زیادی در داخل کشور در زمینه عرضه انواع کنجد ایرانی به بازار داخلی و بسیاری از بازارهای خارجی فعالیت می کنند که محصول را به صورت بسته بندی شده و با ارزش افزوده بالا عرضه می کنند.

مراکز فروش کنجد ایرانی

شناخت انواع کنجد ایرانی

شناخت انواع کنجد ایرانی کنجد ایرانی، مرغوب ترین نوع کنجد در منطقه خاورمیانه به شمار می آید که بیشتر در شهرهای جنوبی کشور که دارای آب و هوای گرم و خشکی هستند برداشت می شود.

کنجدی که در داخل کشور برداشت می شود به صورت سفید و خاکستری می باشد که کیفیت بسیار بالایی دارد و برای تهیه بسیاری از فرآورده های کنجد مانند ارده کنجد و یا حلوا کنجد استفاده می شود.

کنجد سیاه بیشتر در کشورهای شرق آسیا برداشت می شوند و نمونه هایی که در بازار کشور وجود دارند نیز بیشتر وارداتی هستند که با بالارفتن نرخ ارز، قیمت نمونه های وارداتی بسیار افزایش پیدا کرده است.

تولید کننده ها و عرضه کننده های کنجد در داخل کشور محصول را به شکل های مختلف و با استفاده از بسته بندی های مختلف یا به صورت کنجد ایرانی عمده در بازارهای خارجی عرضه می کنند.

کنجد سفید ایرانی که مرغوب ترین نوع کنجد است به صورت پوست کنده و یا بدون پوست عرضه می شود که هر کدام مخاطبان و مشتریان خاص خود را دارند.

قیمت روز کنجد ایرانی عمده

قیمت روز کنجد ایرانی عمده قیمت کنجد ایرانی با توجه به عوامل مختلفی مانند کیفیت محصول، نوع عرضه، بسته بندی شده و یا باز بودن آن متغیر است که کنجد سفید بالاترین قیمت را در بازار دارد و به صورت بسته بندی شده و فله ای عرضه می شود که نمونه های فله ای به دلیل حذف هزینه های بسته بندی قیمت ارزان تری دارند.

در خریدهای عمده نیز می توان محصول را در حجم های بالا خریداری کرد که در این صورت قیمت تمام شده آن نسبت به خرید در حجم های خرد به صرفه تر و ارزان تر است.

در چند سال اخیر به دلیل تغییرات زیادی که در بازار وجود دارد نمی توان به صورت قطعی در مورد قیمت روز کنجد ایرانی نرخ مشخصی تعیین کرد بلکه باید به صورت مرتب با شرکتهای عرضه این محصول در ارتباط بود تا بتوان نسبت به قیمت روز کنجد اطلاعات لازم را کسب کرد.

این سایت نیز در زمینه عرضه انواع کنجد ایرانی مرغوب فعالیت می کند که برای اطلاع از قیمت عمده کنجد ایرانی می توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما