مرکز خرید روغن کنجد اصل ایرانی

روغن به دست آمده از دانه های گیاهی یکی از غنی ترین فرآورده های گیاهی از نظر مواد مغذی بوده که علاوه بر مصرف خوراکی دارای خواص درمانی زیادی می باشند. مرکز خرید روغن کنجد اصل ایرانی اقدام به عرضه این محصول به بازار کرده است. آیا با راه های تشخیص روغن کنجد اصل آشنایی دارید و می دانید از کجا می توان این محصول را تهیه نمود؟

مرکز خرید روغن کنجد اصل ایرانی

راههای تشخیص روغن کنجد اصل

راههای تشخیص روغن کنجد اصل انتخاب روغن کنجد خالص و با کیفیت برای مصرف خوراکی و یا درمانی از اهمیت زیادی برخوردار است و بنابراین باید شناخت کافی از اصل بودن این روغن داشت زیرا روغن های غیر اصل و تقلبی علاوه بر این که هیچ فایده تغذیه ای یا درمانی ندارند می توانند برای سلامتی مضر نیز باشند.

راه های مختلفی برای تشخیص اصل بودن انواع روغن کنجد وجود دارد که در این جا به برخی از آنها اشاره می کنیم :

یکی از آسان ترین راه ها برای شناخت روغن اصل توجه به رنگ و بوی آن می باشد. روغن اصل کنجد دارای بوی ملایمی و رنگ زرد مایل طلایی دارد.

ظرفیت حرارتی این روغن برخلاف اکثر روغن های خوراکی بسیار زیاد است و در نتیجه حرارت بالا دچار سوختگی نشده و از آن بوی ناخوشایندی بلند نمی شود.

روغن اصل دارای غلظت بالایی بوده و در دمای حدود 6 درجه سانتی گراد بافت آن سفت شده و می بندد و این در مورد اکثر روغن های دیگر صدق نمی کند.

کسانی که به نحوی  با روغن کنجد سر و کار داشته اند از طعم و مزه این محصول به آسانی می توانند به اصل بودن آن پی ببرند.

روغن کنجد اصل در اثر مالیده شدن به پوست تا حدود زیادی جذب پوست می شود و بعد از چند دقیقه و با شستن دقت تنها حالت نرمی روغن است که بر روی پوست می ماند.

فروش انواع روغن کنجد اصل

فروش انواع روغن کنجد اصل

مراکز عرضه داروهای گیاهی و کسانی که در زمینه فروش انواع روغن های گیاهی دارای فروشگاه می باشند و یا صادرات روغن های گیاهی را به کشورهای دیگر انجام می دهند می توانند روغن کنجد را برای توسعه کسب و کار و تجارت خود استفاده کنند.

برای تهیه روغن کنجد اصل ایرانی می توانید با مسئول فروش روغن کنجد در مرکز خرید ما آن تماس برقرار نمایید و ضمن کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول و قیمت روز آن سفارش خود را اعلام کنید تا در اسرع وقت به آدرس مورد نظر شما در هر نقطه ای از ایران که در نظر دارید ارسال گردد.

در ضمن مرکز ما به خریدارانی که به صورت عمده اقدام به سفارش این محصول می کنند روغن کنجد را با قیمت ارزان تری در اختیار آنها قرار می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما