مرکز خرید روغن کنجد صادراتی

روغن کنجد صادراتی یکی از بهترین روغن های کنجدی است که در ایران تولید و در بازار های داخلی و خارجی توزیع می گردد. اگرچه مراکز خرید روغن کنجد در ایران کم نیستند، اما خرید از مراکز معتبر می تواند به شما در تهیه ی روغن کنجدی اعلا کمک کند. در این مطلب قصد داریم شما را با معتبر ترین مرکز خرید روغن کنجد صادراتی در ایران آشنا سازیم. 

مرکز خرید روغن کنجد صادراتی

نحوه تهیه روغن کنجد صادراتی

نحوه تهیه روغن کنجد صادراتی دانه ی کنجد یکی از مقوی ترین و پر خاصیت ترین دانه های خوراکی است که مورد مصرف انسان قرار می گیرد. اگر چه طی فرایند بسیار نامناسبی که دانه ی کنجد در آن به روغن کنجد تبدیل می شود اکثر خواص آن از بین می رود تا مناسب سلیقه ی اغلب افراد قرار گیرد، اما با این وجود کماکان روغن کنجد یکی از پر متقاضی ترین انواع روغن ها چه در ایران و چه در سایر کشور ها به شمار می رود. 

یکی از سوالاتی که در این زمینه به فراوانی پرسیده می شود، چگونگی فرایند تهیه ی روغن کنجد صادراتی است؟ 

اولین مرحله در تهیه ی این نوع روغن، شستشوی آن است تا هم تمیز شود و هم رنگ سیاه آن به رنگ سفید متمایل گردد. دومین مرحله قرار دادن دانه های کنجد در آسیاب است تا به آرد تبدیل شود. سپس آن را در آب می ریزند تا پوسته های کنجد که طی فرایند آسیاب از آن جدا شده اند به روی آب آمده و تفکیک گردند. مرحله ی بعد خشک کردن دانه های کنجد است تا آماده ی ریختن در آب جوش شود. دانه های کنجد در آب جوش تبدیل به خمیر می شود و این خمیر تحت فشار قرار می گیرد تا روغن آن جدا شود. 

روغن های بدست آمده از دانه های کنجد طی این فرایند به دو نوع روغن سرد یا روغن فشار اول و روغن گرم یا روغن فشار دوم تقسیم می شود. خاصیت و ارزش غذایی روغن سرد که به آن روغن فشار اول نیز می گویند بیشتر از روغن فشار دوم است. 

بازرگانی فروش روغن کنجد صادراتی

بازرگانی فروش روغن کنجد صادراتی

ما به عنوان معتبر ترین بازرگانی روغن کنجد در ایران افتخار این را داریم تا سالیان متمادی در زمینه ی عرضه ی روغن کنجد تازه و اعلا به هم میهنانمان و گرفتن بازخورد هایی عالی از آن ها فعالیت نماییم. 

اگر به دنبال خرید بهترین روغن کنجد از مرکزی معتبر و مطمئن با قیمتی عالی و به صرفه هستید، با ما در ارتباط باشید تا علاوه بر بهره مندی از مشاوره ی رایگان در این زمینه، به شما در کسب تجربه ی خریدی عالی کمک نماییم. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما