مرکز خرید کنجد سیاه دیم

کنجد یک ماده مقوی و مغذی بوده که سرشار از ویتامین و پروتئین می باشد و بر مصرف تمام فرآورده های به دست آمده از کنجد تأکید فراوانی می شود، زیرا دارای ارزش غذایی بالایی بوده و مزایا و خواص بی نظیری دارد، از این رو مصرف آن برای سلامت بدن توصیه بسیاری می شود. کنجد سیاه هم از خانواده کنجدها بوده و بسیار حائز اهمیت است. مرکز خرید کنجد سیاه دیم محصولات ویژه خود را به صورت مستقیم ارائه می دهد. 

مرکز خرید کنجد سیاه دیم

نحوه تهیه کنجد سیاه دیم بوشهر

نحوه تهیه کنجد سیاه دیم بوشهر کنجد گیاهی است که در مناطق گرمسیر رشد بهتری داشته و محصول به دست آمده از آن از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. 

در کاشت کنجد سیاه دیم بوشهر باید به چند نکات قبل از کشت دقت نمایید، ابتدا خاک آن می باشد که باید کاملاً زهکشی شده باشد و نباید به صورت باتلاقی خیس باشد. زمینی که حاصل خیز باشد و حالت شنی داشته باشد برای کشت کنجد مناسب است. 

در ابتدا باید زمین به خوبی آماده گردد و در زمین مورد نظر کودهای علف دانه کش ریخته می شود تا علف های هرز مانع از رشد خوب آن نگردند، این گیاه را در فصل زمستان می کارند و با فاصله ۳۵ الی ۴۰ سانتی متری می کارند و میانگین هر هکتار چیزی بین ۷ تا ۸ کیلوگرم می باشد. کودهای مناسب برای این گیاه فسفات و پتاس بوده و کودهای حیوانی بهترین گزینه است. 

نحوه برداشت آن به گونه ای می باشد که رنگ کنجدها سیاه شده باشند و در فاصله زمانی ۳ الی ۴ ماه زمان برداشت آن می باشد و پس از برداشت آن ها را در محیطی باز ریخته تا به خوبی خشک شوند و بعد از آن جدا کردن دانه های کنجد از بوته های خشک شده به آسانی اتفاق می افتد. 

قیمت روز کنجد سیاه دیم

قیمت روز کنجد سیاه دیم برای اطلاع از قیمت روز کنجد سیاه دیم به مراکز فروش این محصولات مراجعه کرده و نسبت به قیمت دقیق آن آگاهی کسب کنید. قیمت کنجد سیاه به عوامل مختلفی بستگی دارد نظیر: کیفیت کنجد، از چه فروشگاهی تهیه می شود و روش خرید آن، در روش خرید مستقیم و غیر حضوری قیمت آن کاهش می یابد زیرا به صورت مستقیم محصول را از تولید کنندگان خریداری می کنید. 

برای خرید کنجد سیاه بوشهر که کاملاً با کیفیت و مرغوب می باشد می توانید به نشانی سایت مراجعه کنید و در آن جا کنجدی فوق العاده و عالی را با قیمتی مقرون به صرفه و ارزان خریداری کرده و میزان احتیاجی خود را ثبت کنید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما