مرکز خرید کنجد چینی خام

کنجد چینی از انواع کنجد های وارداتی به کشور است که در بازارها و فروشگاه ‌های سراسر کشور مشاهده می‌شود این کنجد در برابر کنجد ایرانی از قیمت ارزانی برخوردار است کیفیت این محصول نسبت به کیفیت کنجد ایرانی کمتر است که بیشتر برای روغن گیری مورد استفاده قرار می گیرد این محصول وارداتی در مراکز، فروشگاه ها و نمایندگی های عرضه کننده محصولات خشکبار در تمامی کشور خرید و فروش می‌شود قیمت کنجد بستگی به مرغوبیت آن دارد اگر دارای مرغوبیت باشد از قیمت بالایی هم برخوردار می شود. 

مرکز خرید کنجد چینی خام

موارد استفاده کنجد چینی

موارد استفاده کنجد چینی  کنجد یک محصول سرشار خواص که از گذشته تا به حال شهرت زیادی داشته است اصلی ترین بخش گیاه کنجد میوه آن است که به شکل کپسول حاوی دانه های کوچک به صورت بیضی می باشد که دانه کنجد نام دارد دانه‌های این گیاه سرشار از آهن بوده و تاثیر آن برای رفع خستگی بسیار زیاد است همچنین برای درمان کم خونی مفید است که یک منبع سرشار از پروتئین بوده و ارزش و اهمیت فراوانی دارد کشت این محصول تقریباً در کشورهای زیادی صورت می‌گیرد که در بین همه آن ها ایران بهترین و مرغوب ترین نوع کنجد را تولید می‌کند صادرات کنجد به بازارهای خارجی یک نشانه برای کیفیت و مرغوب بودن این محصول ایرانی است نژاد های گوناگون کنجد باعث تولید کنجد در رنگ های قهوه ای، سیاه، قرمز، سفید می شود کنجد چینی به صورت تراریخته در بازار عرضه می‌شود بیشتر محصولاتی که در چین تولید می شوند به صورت تراریخته و صنعتی می باشد دانه های کنجد چینی سرشار از پروتئین و ویتامین است دانه های کنجد خاصیت های فراوانی دارد که عبارتند از:1. پیشگیری از سنگ صفرا 2. مراقبت از مو 3. جوان سازی 4. کاهش کلسترول 5. جلوگیری از لخته شدن خون 6. جلوگیری از سکته قلبی و مغزی. از کنجد چینی به عنوان یک غذا سالم در چین  استفاده می کنند همچنین به صورت کنجد رب استفاده می‌شود این محصول نرم و شیرین غذای مورد علاقه کودکان می باشد روغن کنجد چینی کاربرد فراوانی دارد به طوری که بیشتر مردم از این محصول استفاده می کنند قیمت کنجد چینی با توجه به کیفیت آن متفاوت است کنجد چینی فله ای در بازارهای خشکبار فروشگاه های اینترنتی عرضه کننده خشکبار موجود می باشد. 

قیمت مناسب کنجد چینی فله ای

قیمت مناسب کنجد چینی فله ای این محصول قیمت ارزانی دارد که با توجه به کیفیت محصول در قیمت های مختلف عرضه می‌شود همچنین فروش آن به صورت فله ای و بسته بندی در فروشگاه های زنجیره ای،  بازار ها و نمایندگی ها و همچنین فروشگاه ها و وب سایت های آنلاین معتبر صورت می گیرد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما