مرکز فروش کنجد روغن گیری عمده

کنجدی برای روغن گیری مناسب است که به رنگ‌های قهوه‌ای ،مشکی و خاکستری باشد. کنجد سفید برای روغن گیری مناسب نمی باشد، کنجد زمانی که روغن گیری می شود به رنگ تیره در می آید و بوی خوشایندی ندارد روغن کنجد را باید بلافاصله بعد از تولید استفاده کرد به این علت که مواد افزودنی برای نگهداری طولانی مدت آن اضافه نشده است بنابراین زود فاسد می شود. کنجد روغن گیری عمده به سراسر نقاط کشور و حتی به کشورهای همسایه نیز صادر می گردد.مرکز فروش کنجد روغن گیری عمده

خصوصیات کنجد روغن گیری مرغوب چیست؟

خصوصیات کنجد روغن گیری مرغوب چیست؟ قیمت کنجد روغن گیری که ما ارائه می‌کنیم بسیار مناسب و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می باشد.

انواع متفاوت از روغن وجود دارد که هرکدام کیفیت و طعم و مزه های مختلفی دارد، هر روغن کنجد از ویژگی های مهمی برخوردار می باشد که ما به چند نمونه از آن اشاره می کنیم.

  • روغن کنجد تصفیه نشده،مزه و رنگ خوبی دارد. این روغن برای سرخ کردن مواد غذایی مناسبی باشد و همچنین به خاطر وجود آنتی اکسیدان در کنجد برای پوست بسیار مناسب است و سرشار از ویتامین‌ها و مواد معدنی می باشد.
  • روغن تصفیه شده از لحاظ ظاهری رنگ ملایمی دارد .این روغن نیز مانند روغن تصفیه نشده برای سرخ کردن مواد غذایی نیز مناسب می باشد، این روغن برای پخت و پز و سالاد به کار نمی رود و برای ماساژ دادن بسیار مناسب است.
  • روغن دانه کنجد برشته شده به رنگ قهوه‌ای می‌باشد ،برشته کردن کنجد باعث خوش طعم شدن آن می‌شود و همچنین این روغن بوی بسیار خوبی دارد این نوع روغن برای سرخ کردن اصلاً مناسب نمی باشد و به عنوان طعم‌دهنده غذا استفاده می‌شود.
  • روغن کنجد چیلی با ادویه چیلی مزه دار می شود،برای پخت و پز مناسب می باشد و طعم تند و گرمی دارد که می‌توان برای سالاد و گوشت و غیره استفاده کرد.
  • روغن کنجد دانه سیاه از لحاظ ظاهری شبیه رنگ قهوه است، این روغن از دانه سیاه به دست می‌آید و عطر آن بسیار تند است و از این روغن برای طعم دادن غذا ها و حتی به عنوان چاشنی استفاده می‌شود و باید قبل از خوردن غذا به آن اضافه شود علاوه بر این خاصیت ضدباکتریایی نیز دارد‌.
  • روغن سبک‌یا لایت از دانه‌های کنجد سفید تولید می‌شود .این روغن برای پخت پز و سالاد و حتی برای سرخ کردن استفاده می‌شودو رنگ آن زرد می‌باشد.
  • روغن کنجد پرس سرد، هنگامی که تولید می‌شود مواد مغذی خود را حفظ می‌کند و برای تولید به زمان بیشتری نیاز دارد و در عین حال از کیفیت بالایی نیز برخوردار می‌باشد

بهترین قیمت کنجد روغن گیری عمده

بهترین قیمت کنجد روغن گیری عمده ما تمام تلاش خود را کرده ایم که بهترین کنجد روغن گیری را در اختیار شما قرار دهیم. پس بهتر است برای اینکه از محصولات ما خریداری نمایید به طور مستقیم وبه صورت آنلاین با ما در ارتباط باشد.ما سفارشات شما رادر اسرع وقت به مکان مورد نظر ارسال می نماییم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما