مرکز فروش کنجد شسته شده پاکستانی

کنجد شسته شده یکی از بهترین کنجد است که کاملا بهداشتی و سالم سوت بندی شده و عاری از ضایعات و کاملا تمیز شده می باشد که استفاده راحتی دارد به همین دلیل مورد استقبال زیادی قرار گرفته است چون اطمینان را در مورد سلامت آن به مشتری می دهد، مرکز فروش کنجد نیز این دانه را در بهترین نمونه های پاکستانی در معرض فروش قرار می دهد.

مرکز فروش کنجد شسته شده پاکستانی

مشخصات بهترین کنجد شسته شده

مشخصات بهترین کنجد شسته شده کنجد شسته شده عاری از ضایعات و مواد زائدی مانند گرد و خاک و چوب بوده و ناخالصی هایی مانند فضله موش، خاک، خاشاک و کنجد فاسد یا پوک در آن دیده نمی شود، چون این کنجد کاملا پاکسازی شده است و به طور کامل تمیز شده و موادی مانند فلزات سنگین که همراه با آفت کش ها و کودهای شیمایی در دانه های آن باقی مانده در آن وجود نخواهد داشت.

کنجد دارای گونه های مختلف با رنگ های مشکی، خاکستری، قهوه ای و قرمز یا سبز است که نمونه های تیره به دلیل روغن بالایی که دارد بیشتر برای روغن گیری استفاده می شود، کنجد ملکه دانه هاست و به دو صورت بدون پوست و با پوست عرضه می شود که نمونه با پوست خواص بالاتری دارد.

از کنجد ارده و روغن تهیه می شود که در بازار انواع گونه های ایرانی، افغانستانی، چینی، هندی، سودانی، آرژانتینی از آن به فروش می رسد که رنگ و کیفیت های هر کدام مختلف می باشد، خواستگاه اولیه کنجد هند می باشد که بعد از آن به دیگر کشورها نیز انتقال و کشت شده و چین نیز یکی از تولید کنندگان بزرگ این دانه می باشد.

خرید عمده کنجد شسته شده

خرید عمده کنجد شسته شده خرید کنجد شسته شده خواسته بسیار از مشتریان می باشد چون آنها نیاز زیادی به این محصول دارند و بیشتر به فرآوری آن می پردازند، کنجد هم به صورت خام و فرآوری شده استفاده می شود و از آن در تهیه انواع نان، شیرینی، کیک و … استفاده می شود.

بهترین کنجد شسته شده برای خام خوری عالی است چون بسیار تمیز بوده و استفاده راحتی دارد، این دانه دارای مقادیر زیادی فیبر، فسفر، چربی، کربوهیدرات، لیسیتین، پتاسیم، منیزیم، پروتئین، سدیم، کلسیم، ویتامین های ب، د، ای، اف۱ و … می باشد که به عنوان مکمل غذایی محسوب شده و نیاز بدن را به انواع ویتامین ها رفع می کند.

کنجد یک جایگزین گوشت است و کسانی که میل به مصرف گوشت ندارند و یا مصرف گوشت برای آنها زیان آور می باشد بهتر است از این دانه میل کنند، چون عاری از مضرات است و به دلیل چربی های غیر اشباعی که دارد برای تمام سنین بالاخص سالمندان مفید خواهد بود‌.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما