واردکننده انواع کنجد سودان

وارد کننده انواع کنجد سودان این محصول را در نهایت درجه کیفیت در خوشمزه ترین نوع کنجد دنیا که با سورتیگ نود و نه درصد بسته بندی می گردد را در کیفیتی ستودنی روانه کشورهای مقصد می نماید.

این کنجد از کشور سودان و اتیوپی وارد گردیده و برای تهیه ارده های کنجدی بسیار مقوی از آن استفاده می گردد.

واردکننده انواع کنجد سودان

تفاوت عمده کنجد سودان و ایرانی

تفاوت عمده کنجد سودان و ایرانی تفاوت عمده کنجد سودان و ایرانی در این است که کنجد سودانی برای روغن گیری کمتر کاربرد دارد و بیشتر برای مخلوط در حلوا ارده است. کنجد سودانی طعم شیرین دارد و قیمت مناسبی دارد. کیفیت عالی، دانه های درشت و پر مغز و بدون خرابی و کرم زدگی، بازدهی بالغ، طعم بسیار خوشمزه و خوش عطر یک کنجد واقعی و نیز بسیار تمیز و دانه دانه می باشد. از ابن کنجد با ارزش و پرمغز و خوش عطر جهت تهیه نان و شیره با کنجد نیز که برای تقویت حافظه و عملکرد ذهنی بچه های کنکوری بسیار سفارش شده نیز استفاده های مفیدی می گردد.

کنجد سودان سفید هم چنین جهت تهیه انواع شیرینی جات کنجدی بی نظیر و نیز سوهان های گزی کنجدی و پولکی های کنجدی کاربرد حائز اهمیتی دارد. با کنجد سودان به علت طعم شیرین که دارد همیشه و همواره مورد توجه شیرینی پزی های لوکس قرار می گیرد.

کنجد سودانی  دارای کیفیت بسیار بالا می باشد. بازدهی بسیار بالا بعد از پوست گیری از مزیت های این کنجد می باشد. طعم بسیار خوب و بسیار تمیز از دیگر ویژگی های این کنجد سودانی می باشد.این نوع از کنجد کلسیم بسیار بالایی داشته و به همین خاطر با مخلوط ارده بسیار مغذی است.

مرکز فروش کنجد سودان

مرکز فروش کنجد سودان

مرکز فروش کنجد سودام با نازل‌ترین قیمت در این نمایندگی  فروش حضور داشته و محصولی بی نظیر و شایسته و بسیار مرغوب را به تمامی مشتریان عرضه می کند.خرید بهترین انواع کنجد سودانی درجه یک در نمایندگی فروش وابسته به این محصولات با نهایت کیفیت امکان پذیر می باشد.فروش کنجد سودان به علت کیفیت بسیار ستودنی و طعم و بوی بسیار حیرت انگیز و دلچسب و نیز خاصیت عالی، بسیار بالا می باشد و متقاضیان زیادی را به لیست سفارشات به خود اختصاص داده است.

قیمت کنجد بهداشتی و خوش طعم و استاندارد در این نمایندگی پخش از محصول تولیدی بسیار مناسب، ارزان و مقرون به صرفه و منصفانه می باشد. این نوع از کنجد ها در بسته بندی های حجمی مختلف در اندازه های متنوع بسته بندی گردیده و بر اساس حجم و مواد به کار رفته قیمت های مناسب و متفاوتی دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما