کارخانه تولید کنجد سودان

کنجد دانه ارزشمندی است که بعد از برداشت به کارخانه های مربوطه برده می شود تا در صورت نیاز بوجاری داده شود و پوست های اضافی آن گرفته شود، تا در نهایت محصولی خالص عرضه گردد. از جمله کارخانه های تولید می توان به تولید کنجد سودان اشاره کرد. سالانه بخش زیادی از کنجد های خام و تازه برداشت شده این کشور وارد کشورمان می شود و در کارخانه های مربوط خالص سازی و پوست کنی صورت می گیرد.

کارخانه تولید کنجد سودان

شناخت انواع کنجد سودان

شناخت انواع کنجد سودان کنجد را گیاهی سودآور می دانند که علاوه بر مصرف این دانه، از فرآورده های بسیاری که دارد می توان بسیار استفاده کرد. کنجد دارای انواع مختلفی می باشد. به همین دلیل متناسب با ویژگی که هر کنجد دارد از آن در تولید فرآورده ای خاص استفاده می کنند.

کنجد سودان که از جمله کنجدهای معروف در کشورمان است در کنار کنجدهای ایرانی، هندی و پاکستانی به خوبی رقابت می کند. از این کنجد برای روغن گیری استفاده نمی شود چون روغن کمی از آن به دست می آید به همین دلیل عموما برای روغن گیری از کنجد پاکستانی استفاده می شود.

کنجد سودانی انتخاب بسیار مناسبی برای تهیه ارده کنجد می باشد و همین ویژگی آن را خاص تر کرده است. البته از نوع بوجاری و پوست کنده شده آن در تولید نان و شیرینی هم بسیار استفاده می گردد.

در رابطه با انواع کنجد سودان می توان اینگونه گفت که این کنجد به صورت خاصی دارای انواع مختلفی نیست که دارای گونه های مختلف با اسامی متفاوت باشد.

بلکه تفاوت در انواع این کنجد را می توان در شکل ظاهری و میزان روغن دهی آن ها دانست. شکل ظاهری این کنجد دانه های ریز و بیضی شکلی هستند که رنگشان متمایل به کرم می باشد، اما بی شک هر چه درجه کیفیت این محصول متفاوت باشد ویژگی های ظاهری آن متغیر خواهد شد و این کمی تشخیص کنجد سودان اصل را سخت می کند.

بازار عمده کنجد سودان

بازار عمده کنجد سودان بازار کنجد سودان به دلیل بازدهی بالایی که دارد برای افراد بسیاری سودآوری کرده است و تبدیل به یکی از انواع پرتقاضا کنجد در کشورمان شده است. در بازار عمده این محصول عرضه کننده های مختلفی دست به رقابت می زنند تا به سود بیشتری دست یابند.

در این میان خریداری که می خواهد این محصول را به صورت عمده خریداری کند دست به تحلیل فروشنده های مختلف می زند تا در نهایت بتواند فروشنده ای معتبر را شناسایی کند.

برای دسترسی و خرید راحت کنجد سودانی می توانید از طریق سایت اقدام کنید و سفارش خود را ثبت نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما